Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kaptatok már a "nemluxustáska"...

Kaptatok már a "nemluxustáska" kampány keretében táskát,amiben higiéniai termékek vannak? Ha kaptatok vagy adtatok mi volt benne?

Figyelt kérdés

Amit én tervezek belerakni:

* Szárnyas betét

* Tisztasági betét

* Golyós dezodor

* Tusfürdő

* Kézkrém

* Kézfertőtlenítő

* Fogkefe - és fogkrém



2023. febr. 20. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ezért biztos jó lepontozást fogok kapni, de én nem hiszek az ilyen kezdeményezésekben, segélyakciókban. Nem lehet tudni hogy mi lesz a sorsa, kihez kerül az adomány. Ilyen no name influencerek a szervezők, nekem nem bizalomgerjesztő. Amúgy alapból szívesen segítek, ha tudom, hogy kihez kerül. Vásároltam már be olyan rászorulónak, akit ismerek a való életből. De ezekben a lehúzásokban én nem hiszek.
2023. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Adtam már. Kb ezeket raktam bele én is meg sampont és ajakápolót, tisztaságit viszont nem.
2023. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1- A Máltai Szeretetszolgálattal működnek együtt, az egyik szervezőjük konkrétan ott dolgozik évek óta, az adományokat pedig anyaotthonokban, nevelőintézetben, hajléktalanszállókon élő nőknek és fiatal lányok kapják. Nyilván nem fogod megtudni hogy személy szerint ki kapta meg az adományod, de csak remélni tudom hogy abban te is egyetértesz hogy az ilyen intézményekben élő embereken való segítés nem lehúzás...
2023. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek ilyennel szórakozni, inkább pénzt utalok jótékony szervezeteknek, aztán megveszik belőle, amit kell.
2023. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!