Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egyre több a plus size modell kampány az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Minden ezzel van tele mostanában, így kíváncsi vagyok, ti egyet értetek-e azzal, hogy a dundi nõk kezdenek természetessé válni a vékonyabbakkal szemben?

#vékony #modell #elhízás plus size
2015. júl. 6. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valahol a piszkafa modellek és a dundi plus size modellek közt kéne megtalálni az egyensúlyt. Szóval inkább átlagos testalkatú nőket kéne mutatni a kampányokban. Nem baj, ha van egy kis poci, vagy bébi háj a derékon, ha az összhatás még természetes. Ráadásul ez a plus size kifejezés is elég csalóka, van ahol 40-42-es mérettel már annak tartják a nőket, szerintem meg inkább 44, de inkább 46 feletti méreteket mondanám annak.

Ezek a kampányok főleg arra vannak, hogy a duci nők önbizalmát növeljék.

2015. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint teljesen mindegy. Az ízlésemet nem hiszem, hogy befolyásolná. Mert kialakult. És nekem a vékony oldalon, a "piszkafa"

Felőlem legyen, igazából engem nem befolyásol, különösképpen nem is érdekel. Ezzel max a dundi nőket nyugtatják, önbizalmukat növelik, a vékonyakat pedig elkeseríti. Ha fordítva lenne ilyen kampány fordítva is igaz lenne :D

Eléggé megoszlóak a vélemények, kinek mi jön be.

Én ezt úgy látom, hogy körülbelül olyan, hogy most ki oldalára állsz, a vékony vagy duci. Akár melyik, a másiknak oldal önbizalmát csökkented max, a sajátodét pedig növeled.

Ha egyszerűen nem tetszik a telt, akkor nekem mutathatnak 50-100-1000 lányt is, mindenhol lehet a TV-ben, újságban, bárhol, az ízlésem nem fog változni. Ez igazság szerint egy összetartó erő féleség, hogy megmutassák, hogy igenis is sokaknak bejön a telt. De szerintem ezt alapból sokan tudják...

És bármit csinálnak ugyan úgy lesznek kövér és vékony lányok is, ahogy mindig is voltak és ugyan úgy fognak tetszeni másoknak

2015. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értek egyet a kettessel, amit sokat látni az igenis formálja a közízlést. Lehet hogy pont az övét nem, de az átlag kicsit el fog mozdulni. Azt kétlem hogy a dundi divat lesz a közeljövőben. Annak viszont örülnék ha a ruhagyártók felismernék mekkora piac ez, és gyártanának ruhát mindenféle alkatra - vékonyra, dundira, magasra, alacsonyra, kis mellre, nagy mellre. Nekem nagy mellem van, röhej mit össze kell kínlódni hogy olyan ruhát tudjak venni ami jól is áll.
2015. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sajnos nem arról szól, hogy megmutassák, hogy mindenféle testalkat létezik... hanem egyszerűen sokkfaktor, marketingfogás. Gyakran szegény plus size modellekre tök előnytelen ruhákat adnak, hogy látszódjon a plus size-ságuk, esetleg a hurkák... mert arra utaznak, hogy lepődjön meg mki, hogy jé, ez "kövér". A divat nagy vonulatában még mindig a vékonyabbak kapják a legtöbb feladatot, mert válla funkciót látnak el, azaz a ruha bemutatása a lényeg.


A divat meg folyton változik, és nem a modellek miatt, hanem inkább a média tesz hozzá vmit, ha egyáltalán. A dundiság most még mindig nem ideál... de pl. míg 10-15 évvel ezelőtt a vékonyság menőbb volt, most ugye egyre divatosabb a nagy, kerek fenék pl.

2015. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

marketingfogás.

dagadt nőket fotóznak, mintha egészséges lenne a testük.

miért nem normál testsúlyú nőket fotóznak? se a túl sovány, se a dagadt nem egészséges.

2015. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!