Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb egy évvel ezelőtt szúrattam...

Kb egy évvel ezelőtt szúrattam egy ajak piercinget magamnak. Azóta változott sok minden, a stílusom kifinomultabb és nőiesebb lett, nem igazán illik hozzám egy ilyen extrémebb ékszer. De félek, ha kiveszem, megbánnám. Szernitetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából csak véleményekre vagyok kíváncsi, de azért remélem jól tettem fel a kérdést!

Előre is köszönöm a válaszokat/tanácsokat!


2010. okt. 5. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ hova az ajkadba..
2010. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az alsó ajkamba, jobb oldalon van, egy patkó.
2010. okt. 5. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
én ugyanígy jártam, de én 4 piercinggel, volt septumom és 3 ajak, 2 alul, egy monroe. amikor változni kezdtem szépen lassan kiveszegettem őket, egyszercsak azt vettem észre, hogy mindet kivettem. igazából úgy voltam vele, hogy nem éreztem már a kezdeti lelkesedést és mivel egyik szúrásnál sem volt semmi problémám, nagyon gyorsan gyógyultak, úgy gondoltam bármikor vissza tudom szuratni őket kb 3 perc alatt. mostmár szerintem fél éve már egyik sem volt benn, néha az van bennem hogy kellenének újra, néha meg az hogy nem. szerintem csináld azt hogy egy darabig kiveszed nappalra, éjszakára visszarakod (nappal nem fog már egy év után beforrni) és akkor el tudod dönteni hogy jobb e nélküle =)
2010. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kivenném a helyedben - már nagyon nem divat, és tényleg nem nőies dolog.

Míg régebben az számított egyedinek, ha valakinek tetoválása vagy piercingje volt - ma ez lett a tucat és a középszerű.


Viszont számolj azzal a lehetőséggel, hogy nem tuti, hogy be fog nőni a lyuk. 3 ismerősömnek volt ajakpiercingje - egyiküknek sem nőtt be. Sőt, az egyik lánynak elég csúnya nagy lyuk maradt a felső ajkánál.

2010. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy döntöttem, még marad - egyelőre. Azt hiszem, túlságosan hozzám nőtt:)
2010. okt. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!