Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy egy ezüst ékszer valóban ezüst-e? Nem a belevésett jelre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A bizsu ált. ha víz éri elszíneződik, bár néha az ezüst is de azt meg lehet tisztítani( én mondjuk fogkrémmel szoktam)és utánna olyan mint új korában.
2011. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy valami amivel azonnal meg tudja állapítani, hogy ezüst-e. Nem? Legalábbis én erre kíváncsibb lennék. Mert ha elmegyek valahova, ahol ilyen ékszereket árulnak, könnyen áttudnak verni. Aztán meg nézheted, hogy elszíneződik. :)
2011. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ékszerbecsüs, ékszerész vagyok, ezüstsavval lehet megállapítani, ami természetesen csak az ékszerüzletekben, zálogházakban van. Beviszed ingyen megnézik neked. Nincs házi praktika rá. Ennyi.
2011. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Most vettem egy fülbevalót,és gyanús nekem.Köszi!
2011. máj. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!