Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől függ, mennyire tartós/er...

Mitől függ, mennyire tartós/erős egy parfüm illata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még mindig nem találtam meg a számomra tökéletes parfümöt, amire eddig rájöttem, hogy nem szeretem az édes illatokat, inkább a melegebb, fás/virágos finomságokat kedvelem.

Kaptam egy Zara parfümöt, ami most ennek nagyjából megfelel és jól is áll nekem, de az a bajom, hogy nem lengi be körülöttem úgy a teret vagy nem is tudom..

Van egy ismerősöm, annyira csodálatos finom parfüm illata van egész nap és nem tudom, hogy ez mitől függ? Mármint csak drága parfümök képesek azt a hatást hozni?

Konkrétan arra gondolok, hogy bemegy valahova és már érezni abban a térben, de nem túl erősen. Buszon is van hogy felszáll valaki és máris érzem a kellemes illatot.

Vagy van erre bármi praktika? Illetve ha ismertek olyan parfümöt, ami nagyon tartós és hasonló illatjegyekkel ír (meleg, fás virágos illat) ne tartsátok magatokban! :D köszi



#illat #parfüm #Zara #Tartós parfümök #Fás parfüm
2023. márc. 5. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Igaz, nem valami olcsó, de a chanel coco mademosielle-nek ilyesmi illata van és nagyon jó:D érződik, de nem túl erős. Imádom<3
2023. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fújhatsz többet magadra ha nem elég erős. Bőrön mindig gyengébb meg bőrkémia függő is.
2023. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fújd a hajadra, ruhádra.
2023. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajon meg ruhán tartósabb de egy olcsó parfüm nem fog belengeni órákon keresztül. Akin erősen érzed az drágább és ezáltal jobb minőségű parfümöt használ. Sajnos ha ilyet akarsz azt meg kell fizetni
2023. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak az árától függ. Nekem van egy kedvenc drága parfümöm. És mégsem olyan tartós. Nagyon kis lágy, finom, púderes, könnyű illata van.

Ami markánsabb illat, az szerintem tartósabb is. Pl. egy tömény, édeskés illat.

Egyébként te sose fogod magadon mindig érezni, mert hozzászoksz. Attól még lehet, hogy mások érzik rajtad. Úgyhogy nem kell túlzásba esni. Az sem jó, ha annyira körbeleng az illat, hogy mindenkinek azt kell szagolgatnia.

2023. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Zara parfüm napokkal később érződik a ruhákon. Vidd magaddal és fújj néha magadra.
jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!