Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek kedvenc férfi parfümöt...

Hölgyek kedvenc férfi parfümötök tavaszi és nyári időszakra?

Figyelt kérdés
Én a frissebb illatokat szeretem. Armani acqua di gio Profumo a legnagyobb kedvencem, és nagyon sok lánynak tetszett eddig. Csak egy idő után már unom. Versace eros, Dior Sauvage-t próbáltam, nagyon kevesen dicsérték csak, a diort egyszer sem. 5ezer forintos zarás parfümöt meg egy tucatnyian.
2023. márc. 19. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A páromnak tavaly vettem a Radiant Bergamotot a Ferraritól, 6 ezer körül volt asszem. Eleinte kicsit szintetikus de amúgy fantasztikus illata van. Sajnos nem túl tartós de mindig lehet többet fújni, csak már fogyóban van az üveg és mivel már nem gyártják most már 18-20 körül lehet kapni de így is vettünk egy plusz üveggel mert nagyon jó.
2023. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A természetes illatától függ, ezt így lehetetlen megmondani.
2023. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!