Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, milyennek tartjátok az...

Fiúk, milyennek tartjátok az alakomat, ha egyáltalán van szerintetek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rossz kategóriához írtam!

És nem tudom, hogy ebből a képből mennyire látni az alakom.

Kérlek kort is írjatok!

Itt a kép linkje:

[link]



2023. márc. 19. 23:21
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
33%
A nőiesség minden jegyét mellőzi.
2023. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
67%
#21 Én a nőiesség minden jegyét látom rajta(d), nekem bejönnél, ha nem lennék foglalt.
2023. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
65%

Nálam az a testalkat, amivel manapság néhányan a nőiességet szokták jellemezni (telt), nem tetszik. Ennek alapján, akkor meleg, vagy nem is tudom mi vagyok... Számomra egy vékony nő is nőies. Egyértelmű különbséget látok egy fiú/férfi, egy kislány és egy vékony nő között között. Sok mindent nem mutat a kép, de amit látok, az alapján teljesen rendben van az alakod nálam, határozottan tetszik. És semmi okom sincs dicsérni, nincsennek ismerkedési céljaim.

Persze meg tudom érteni a másik oldalt is, akiknek a teltebb alak tetszik, amivel nincs is semmi baj DE azért nem ártana azt is figyelembe venni, hogy míg én (vagy bárki más) egy olyan alakra netán negatív jelzőt használnék, helyben megköveznek, de vékonyra tenni hasonlóképp sértő megjegyzést, az valahogy elfogadott. Pedig ugyan úgy igencsak bántó tud lenni.

És természetesen le lehet írni, hogy miért nem tetszik, akinek nem tetszik, hisz a kérdező is amikor feltette a kérdést, feltehetően számított is rá, de hiába ismeretlen, azért a kérdés mögött egy valós személy áll és a nemtetszést ki lehet fejteni sértegetés nélkül is szerintem.

Szóval röviden és tömören: vékony vagy (abszolút pozitív értelemben), nőies és szép az alakod.

2023. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
73%
Ezt ugyan nem kérdezted, de különösen tetszik a hajad. Főleg #23 véleményét vedd figyelembe! A legintelligensebb bejegyzés az övé.
2023. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon teccöl.Kis kegyednek szabad írni privát üzenetet?
2023. márc. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
65%

#28-nak történetesen igaza van.

#24-nek igaza van abban, amit #23-ról írt.

Ugyanez #27-ről nem jut az eszembe.

2023. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 Noren1989 ***** válasza:
82%

Vékonyka.


Ellenben a kezeid, hajad kifejezetten tetszenek, igen igényesek.

2023. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
63%

Nekem tetszik.

37/F

2023. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
0%
27 mondta
2023. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
Lehet elírta és 25... :D De milyen kis önzetlen vagy hogy feltett egy nyilvános kérdést, te meg priváttal bombáztad... :)
2023. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!