Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megmagyaráznád a különlegességet?

Megmagyaráznád a különlegességet?

Figyelt kérdés

Szóval,érdekel,hogy szerintetek mit jelent az,ha pl. egy lányra azt mondják,hogy különleges?!

Illetve érdekel,hogy egy 15 éves fiú és egy 24 éves férfi ugyanazt érti -e a különleges szó alatt?



Ja,meg szerintetek melyik jobb : különleges vagy átlagosan szép?


Köszönöm a válaszokat :D


2010. okt. 8. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinézetről beszélünk, akkor én azt nevezem különlegesnek aki természetes szépség:Nem festi a haját (vagy csak természetes szinre), nem sminkel, max csak egy kicsit, nem vasalja a haját, nem szolizik, nincs piercingje, stbstb.. De ez manapság már nagyon ritka..
2010. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hot_kiss ***** válasza:

Mindenkinek más a különlegesség. Szerintem különleges, ha más nemzetiségű, ha valami pozitív furcsaság van benne és hasonlók.

Erősen kétlem, hogy egy 15 és egy 24 évesnek, ugyanaz a különleges, bár előfordul, hisz' férfiból vannak.

Szerintem, hogy melyik-e a jobb? Mindkettő más-más okokból jó (:

2010. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Természetesen várok még :]

2010. okt. 8. 15:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a külsődre értette a különlegeset, azt jelenti, hogy nem szokványos az arcod. Pl. egy babaarcú lányra nem mondják azt, hogy különleges, mert mindene "szabvány", de attól még persze szép lehet. Különleges lehet akár egy egzotikus, más kultúrából származó lány, akinek mások a vonásai, mint egy európainak.

Amúgy meg nem ismerem azokat a fiúkat, gondolom hasonló dolgokat értenek ezalatt.

Olyan szerintem nincs, hogy átlagosan szép. Mert a szépség is már valahol különlegességnek számít szerintem. Legalábbis én nem mondanám azt egy átlagos arcú lányra, hogy szép. Vagy átlagos vagy szép.

2010. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne tudd meg párom mire használja a különleges szót. Ó különleges szóval jelöli azt az egyént aki szerinte nem szép, de nem akarja megbántani. Tehát egy férfi szótárában a különleges lehet negatív jelző is.
2010. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves legutolsó!

Látod,én is ilyesmire gondoltam,teljesen ellenkeznek a véleményeink,illetve az értelmezésünk.

Szóval,még várok sok véleményt és definiálást,hogy mi a fenét jelent az,hogy különleges?! :DD

2010. okt. 8. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a csunya lányokat inkább érdekesnek hivom, nem különlegesnek.Szerintem a különleges inkább pozitiv.
2010. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

az utcán sok átlagosan szép lányt látni de ha van benne valami plusz amitől mindenki rá figyel az már különleges (de nem az olyan cicababákra gondolok aki full rózsaszínben van azért figyelik)


aki meg nem tetszik de nem akarjuk megbántani arra mondjuk hogy aranyos kedves arca van.

2010. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Részben egyezik a véleményem veletek.

Viszont,szerintem a különlegesség,valami olyasmi,hogy az emberek 50%-a imádja,illetve ezeknek gyönyörű,a többi 50%-nak pedig írtó randa.

Most ez eléggé kiábrándító gondolat,de lehet benne valami,nem?

2010. okt. 8. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a "különleges" szó pozitív értelemben vett furcsaságot jelent. És ennél fogva olyan lányt jelent, akiben van valami pozitívan szokatlan, például egy ritka arcvonás, egy merész de előnyös hajviselet, egyéni öltözködés, stb.


Szerintem ezt értik különleges alatt. Hogy a férfiak ezt koruktól függően mire értik, arról 22 éves lányként inkább nem nyilatkozom. :)

2010. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!