Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiként gáz ha borotválom a...

Férfiként gáz ha borotválom a lábam? (Nagyon vékonyak a lábaim)

Figyelt kérdés
Már kb 3 hónapja borotválom a lábam mert hatalmas volt a lábszőröm, annyira hogy már idegesített meg sok gond volt vele. 18 éves vagyok és elég vékony, így a lábaim is olyan vékonyak mint kb egy női láb. Ez jelenleg nem zavar de nyáron ha rövid nadrágba leszek mennyire lesz cringe? Tényleg nagyon vékonyak a lábaim és elég furán fog kinézni, de ha meghagyom a szőrt az is nagyon ronda amilyen vastagan nekem megnő.

2023. ápr. 12. 02:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

Na te szegény, nem kellett volna kiírnod ide ezt a kérdést, mert itt semmi jóra nem számíthatsz. Mindjárt virrad, jön majd ide az a 6-7 ügyeletes 6uzizó, meztelencsigázó, megkímélem őket a felesleges gépeléstől, tehát: Egy férfi így meg úgy, és márpedig legyen hat emelettel rondább az ördögnél! ... Hát csak csókolgassák a szőrös lábait neki.

A valóság az, hogy a való életben a kutya se fogja észrevenni, de ha véletlen a szemük fókuszába kerül a lábad, akkor se jut le az agyukig, mert - néhány lábfétises hülyegyereket leszámítva - nagyon nem ezzel van tele a fejük. Aki pedig nem tudja, az azt is gondolhatja, hogy eleve nem vagy szőrös fajta. Tényleg vannak olyanok, akikek közel nulla a szőr, az is pehely és szőke, ergo messziről úgy látszik, hogy nincs. Egyébként meg egy húsz éve túl vagyunk ezen, ott szőrtelenítesz fiú létedre, ahol akarsz. Ha valaki ezen még sincs túl, akkor ideje társaságot váltanod.

"olyan vékonyak mint kb egy női láb"

Ezt a hülyeséget nem tudom, honnan szedted, pont hogy az összes nő lábra hízik, még a két fejjel nagyobb darab férfiak is alig veszik fel a versenyt a barátnőcskéjük vaskos lábszerkezetével.

A lényeg hogy ne érezd magad rosszul a bőrödben, inkább kétévente egy le6uzizás, mint 0-24-ben undorodj önmagad kinézetétől. Józan ésszel semmi szép és vonzó nincsen a durván kiszőrösödött kapanyél férfi lábakban.

2023. ápr. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy ki szerint gáz, az nyilván egyéni döntés. Szerintem nem gáz... ugyanakkor nem jön be ha egy férfi borotválja a lábát. Ettől még nem lesz gáz, csak személyes preferencia.


De nyilván elsősorban magadnak kell tetsz.

2023. ápr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
attól függ hol laksz. falun összesúgnak mögötted az emberek hogy meleg vagy, de egy városban senkit nem érdekel
2023. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz
2023. ápr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem gáz,nem te vagy az egyetlen. Én is borotválom,mivel nekem extrém módon szőrös,zavar is és csúnya is.
2023. ápr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Engem nem zavar, de jó ha tudod, ezzel felkelted a meleg férfiak figyelmét.
2023. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem gáz.


Én is borotválom sok éve már télen-nyáron. Nyáron mindig rövidnadrágban vagyok, sőt strandra is járok. Sokkal jobb így borotváltan, mint amilyen szőrösen volt. Már nem a múlt században vagyunk, hogy ez ciki legyen, vagy bárkit érdekeljen.

2023. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Engem például sokkal többet cikiztek,amíg szőrös volt a lábam,igaz nekem tényleg durván szőrös. Amikor leborotváltam,csak rákérdeztek,vagy láttam,hogy megnézik,de semmi piszkálás,vagy b...zizás.
2023. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Számomra nagyon furcsa egy szőrtelen férfi láb. De ez csak én vagyok. Ma már ebben a teljesen önmagából kifordult világban minden elfogadott.
2023. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 NTBS ***** válasza:
82%
Szerintem nem gáz.
2023. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!