Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllyukasztás miatti vérfertőz...

Füllyukasztás miatti vérfertőzés lehetséges?

Figyelt kérdés
Mik a jelei/tünetei? Mikor látható? Orvosolható? Vagy sima fertőzés keletkezik( ha nem steril volt a tű)
2010. okt. 8. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Akkor jó, ha megnyugodtál:)


Nem kell szeritnem sem szalonokban szóratni, lövetni, mert ők is annyit értenek a fülhöz mint bárki, csak tapasztaltabban böknek:D Esteleg patikában vegyél rá szeszt és azzal tisztogasd, de jó még rá a svédcsepp is, ráadásul az alkoholos arctisitítók is amik nem parfümözöttek.

Bevallom, sok ember nagy cécót csinál belőle, meg aggodalmaskodik h nem szabad otthon magadnak csinálni, de ez csak egy lyuk, hány punk böki át saját magának bármilyen körülmények közt és azoknak semmi bajuk nem történik, akkor neked, aki tiszta kézzel, lefertőtlenített akármivel is bököd miért esen bajod...:PP

2010. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem! A tűz 'megöli' a bacilusokat amik a tűn lehetnek. De ez helyettesíthető tiszta szesszel, alkohollal, néhány alkoholos arctisztítóval...:D
2010. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :):)::) És ha nem kenegeti valaki semmivel akkor mi történik?
2010. okt. 8. 20:29
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi, hogy tovább tart a gyógyulás....Ez úgysem olyan mintha rád lőnének fegyverrel...a szervezet meggyógyítja önmagát:) de azért ajánlom a tisztaszeszt rá:D
2010. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget :)Mennyi idő mire lehet cserélni a fülbevalót? Kell időközönként kivenni? Utolsó kérdésem ígérem :D
2010. okt. 8. 20:35
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem gond ha kérdezel:)


Hát a gyógyulás egyénfüggő, de nem sok, onnan fogod tudni h már rendben van a lyuk, h nem fáj, simán tudod forgatni a fülbevalót, huzogatni is tudod már...vár azért kb egy hónapot. az a biztos:)Szerintem kb 2 hét a gyulladás, +2,3 hét amíg szokja az idegen testet, aztán simán cserélheted....


Látom neked picit közelebb van a prochoz a lyuk, így lehet h egy kicsit tovább tart majd a gyógyulás, de ne aggódj emiatt, szép a fülbevalód...nem kell sürgetned a gyógyulást:)

2010. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
szerintem nem lehet.Viszont mindenképp olyan helyen furs6lövesd ki, ahol értenek hozzá.
2010. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rendben, közsönöm mindenkinek, sokat segítettetek:)
2010. okt. 9. 14:48
 19/20 anonim ***** válasza:
Kicsit meg van dagadva, de én nem látok semmi különöset rajta. Le fog idővel apadni. Nekem most per pillanat másfél hete van benne a fülemben a 6. fülbevalóm, magamnak szúrtam, biztositótűvel. És gennyes. De ez normális. Kend be szépen neogranormonnal. És amúgy kicsit fenn van nem? O_o
2010. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De... :S :))
2010. okt. 13. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!