Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllyukasztás miatti vérfertőz...

Füllyukasztás miatti vérfertőzés lehetséges?

Figyelt kérdés
Mik a jelei/tünetei? Mikor látható? Orvosolható? Vagy sima fertőzés keletkezik( ha nem steril volt a tű)
2010. okt. 8. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

vagyishogy vérmérgezésre gondoltál?


a mérgezés jele máskülönben az amikor egy piros csik kezd haladni a szived iránya felé...a megoldás tetanusz!


Mit 'csinál' a füled? Írd le, aztán kiderül h mi is a problémád!:)

2010. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vérfertözés az, ha közeli rokonok (szülö-gyerek; testvérek egymással) létesitenek szexuális kapcsolatot.

Amire te gondolsz, az a vérmérgezés. Ha nem steril tüvel lyukasztották ki a füledet, akkor kaphatsz iylet, de ezzel sürgösen orvoshoz kell menni, mert bele lehet halni és elég csúnya és fájdalmas halálnem.

Ha nagyon piros, dagadt a füled, illetve a lyuk környéke, akkor sürgösen menj orvoshoz,mert nagy bajod lehet belöle.

A tanulság meg annyi, hogy nem erdemes házilag ilyet csinálni, mert veszélyes.

2010. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy ilyen gyorsan írtatok! Így néz ki most:

[link]


Szerdán csináltam. Kezet mostam, mégis aggódok, és tudom, hogy egyedül ezt soha többet nem csinálom. Nem érdemes. De mivel még egyelőre nem én tartom el magam, hanem még iskolás vagyok ezért nem akartam, hogy rám költsenek annyi pénzt. Nem lesz baj? Betadine van itthon, kenjem azzal?

2010. okt. 8. 19:55
 4/20 A kérdező kommentje:

Amúgy igen, elnézést, eltévesztettem, így már értem :D


Első : hát fájdogál néha, meg kicsit meleg de amúgy nem vettem észre semmi rossz változást. Amúgy az normális ha egy nagyon picit gennyes vagy milyen?

2010. okt. 8. 19:58
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit hipochonder vagy :D ez egyáltalán nem csúnya vagy aggasztó...
2010. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
:D nem így kezdtem hozzá, de a környezetemben mindenki azt mondta, hogy vérmérgezést fogok kapni... persze hogy megijedtem :(
2010. okt. 8. 20:11
 7/20 anonim ***** válasza:

Jesszus, első vagyok, a föled tökre rendben van!!! Nem te tetted fel a kérdést : http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Na, az normális ha fáj, ég, piros...esetleg csíp. Nekem sok füllyukam van, és hidd el volt olyan gyulladt is némelyik, hogy 1cm-re fel volt dagadva. Több mint öt éve vannak, de még mindig van váladékuk, persze ez már nem olyan erős. És én is mind magamnak böktem.

Te milyen tűvel lukasztottad?

2010. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon megnyugtattál! Köszönöm! :)))))


Nem tűvel, fülbevalóval, a tű... hát attól nincs iszonyom de kerülöm ha lehet. Ha fülbevalót írok akkor gondolom nem arra gondolnak amivel egy szalonba is lövik ezért egyszerűbb volt tűt írni

2010. okt. 8. 20:19
 9/20 A kérdező kommentje:
(Nem én tettem fel azt a kérdést, tisztába voltam a "hogyan kell" részével:))
2010. okt. 8. 20:20
 10/20 A kérdező kommentje:
Kérdezhetek valamit? A tűt felizzítani, vagy tűzbe rakni minek kell? Fájdalomkerülés?
2010. okt. 8. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!