Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen eszközök kellenek egy...

Username3 kérdése:

Milyen eszközök kellenek egy gél lakk elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Szeretném itthon csinálni magamnak a gél lakkomat, de még eléggé elvagyok veszve a témában.

Pontosan mik is kellenek hozzá?

Melyik márkát ajánljátok, kell, hogy drága legyen vagy egy olcsóbb márka is megfelelő?

Milyen lámpát vegyek?



#gél lakk #otthongéllakk
2023. ápr. 30. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kezdetekben én is nagyon el voltam veszve és sajnos megvettem pár olyan dolgot ami "kihagyhatatlan", de baromira kihagyható amúgy. Szóval leírom, hogy szerintem mik azok amik tényleg kellenek:


Alap és fedőlakk

Valamilyen szín

Primer és base

Lámpa

Reszelő


Nagyjából ennyi ami "kötelező".

Ezen kívül nyilván jó ha van valamilyen ecseted vagy finom szőrös bizbaszod, amivel tudod majd a port a kezeidről leseperni.

Illetve alap körömápoló dolgok: csipesz vagy olló, bőrfelnyomó, kézápoló olaj, stb.


Márkák szempontjából a nagyon olcsók nem feltétlenül jók, de nagyon sokaknak bevált már az Aliexpresszes géllakk.

A nagyon drágák viszont semmivel sem fognak többet tudni mint a közép árkategóriások.

A tipikus, crystal nails vagy perfect nails pedig gyenge minőségűek az árukon pedig a reklámot fizeted meg.

2023. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esetleg abban segítenél, hogy a primer milyen legyen?

Savas vagy mentes?

2023. máj. 1. 10:59
 3/3 A kérdező kommentje:
De láttam már olyat is egy adott márka (Diamond n) oldalán hogy mind a kettőt ajánlják egymás után.
2023. máj. 1. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!