Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a leghatasosabb szortelenit...

Mi a leghatasosabb szortelenitesi mod?

Figyelt kérdés
mar egy napon belul visszano a szorom
2023. máj. 3. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lézer.
2023. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyanta vagy epilátor. Azokkal meg kell varni hogy fel-1 cm hosszu legyen a szor de utana kb 2 hetig sima marad es sokkal gyengebben (kevesbe lathatoan) no vissza



Szortelenito krem, borotva mind ugyanolyan, kb 1-3 napot bir, adottsagtol fuggoen

2023. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A több alkalmas lézeres kezelés kozmetikában lehet a legjobb, sajnos én még nem voltam. Nekem semmi nem vált be. A borotva, szőrtelenítő krém után nekem5 nagyon rövid ideig marad sima a bőröm. Van, hogy reggel leborotválom, este már kezd szúrni. Én vettem az évek során 2 epilátort is, nagyon fájdalmas a használata és ahhoz képest nekem nem lesz sima a lábam, nem szedi ki az összes szálat, akkor sem ha elég hosszú már. Vettem IPL-t is, igaz egy olcsóbb verziót, de hiába használtam ezt is, mert nem használt kb semmit hónapok használata után sem. Persze ez alkatfüggő is, sajnos nekem nagyon sűrű, sötét, gyorsan nő a szőröm. Akinek lassabban, neki még a borotva is hatásos lehet.
2023. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!