Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercing szúrás...

Industrial piercing szúrás után ez normális?

Figyelt kérdés
KB 2 órája szurattam az industrial piercingem ( a srác aki szúrta több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezik). Egyenlőre amíg nem gyógyul be, addig két ékszer van felső porcomban. Mondta a srác így gyorsabban gyógyul, meg így kibírhatóbb. És most hogy haza jöttem észre vettem hogy az alsó ékszer mögött véres és most nem tudom hogy megtakarítsam-e a vértől vagy várjam meg a 24 órát amit javasolt a srác?

2023. máj. 12. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden piercing után normális, hiszen az igazából egy seb. Ne piszkáld, amúgy se gyógyul túl gyorsan. Persze tisztítsd majd, mert gondolom, amúgy is szoktad mosni a füled, de nem kell semmi extra. Tartsd be, amit kért, ne piszkáld.
2023. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Piszkálni nem terveztem, csak megtakarítani a vértől. Egyébként az alsó lyuk fáj, vérzik is kicsit, a felső meg viszket. :D
2023. máj. 12. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ráérsz lepucolni holnap is, az elején valószínűleg jön még ki belőle váladék.
2023. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha beléd szúrnak egy tűt, noná hogy vérzel. Ez teljesen normális.



A tíz év tapasztalat meg vagy jelent valamit, vagy nem, én a szakmában dolgozom, és tudok jópár kontárt aki 10+ éve hentes. Ha olyan helyen van (pl pláza), ahol sok a forgalom, az emberek messziről jönnek, nem mennek vissza a problémákkal, vagy ha igen, el lesznek hajtva.

Van egy csomó ember, aki továbbra is "orvosi acél" vackokkal szúr, mert az fényesebb mint a titánium, és olcsóbb is.


Szóval ja, ami alapján ítélj:


-miből van az ékszer (titánium, esetleg arany)

-belső menetes-e az ékszer

-milyen higéniát látsz (a toll amivel jelölnek, friss-e, az ékszer steril-e, stb)

-mennyi és milyen ékszereik vannak (egy rendes szalonban nincs egy rahedli csilli-villi hatalmas köves bizsu. Minőségiből drága sokat raktáron tartani)

-hogyan tájékoztatnak, megbeszélik veled, hogy van-e anatómiád az adott piercinghez

2023. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!