Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok lány kövérnek érzi magát...

Sok lány kövérnek érzi magát pedig nem is kövér hanem picit teltebb és nagyon jó alakja van,ilyenkor fogyókúrazni kezdenek és borzalmas alakjuk lesz! Miért csináljátok ezt??

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 09:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
A szociális média hatásai
2023. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Azért, amiért a gyakori is tele van a 70-80 kilósakat ledisznózó, felháborodott pasikkal, akik szörnyülködnek a moletteket mutató reklámokon, és háborognak, hogy miért reklámozzák a pozitív testképet bárkinek is...

Azért, mert ilyen szemetekből áll a világ és ezek a leghangosabbak. Senki nem dicsér meg az utcán mert csinos vagy, de vadidegenek beszólnak, ha szerintük nem vagy elég jó!

Hát ezért...

2023. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Az elhízás ugyan annyira betegség mint az anorexia, hiába próbálja ez a testpozitív kampány úgy beállítani mintha nem így lenne.

A nagy elfogadásában csak arról felejtenek el beszélni, hogy az ember 10-20 kg felesleggel nem tud felmenni a lépcsőn, fajnak az ízületei, magas vérnyomása van, hajlamosabb a cukorbetegségre. Mindenki csak arról beszél, hogy milyen szipiszupi hogy 70-80-90 kg-os nők vonulnak a kifutón, holott ez semmivel se betegebb mint a 45 kg-s modell, csak más egészségügyi hatásai vannak, amit ugyan úgy elhallgatnak.

2023. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon egyszerű a válasz, a társadalom miatt.

Bár engem már ez egyáltalán nem érdekel, de volt amikor rengeteget fogyókúráztam. Volt és van is rajtam felesleg, de soha nem voltam az aki a durva kategóriába tartoztam volna.

Az a baj, mindenki azt hiszi hogy aki 80 kiló vagy a fölött van, az már nagyon sok. Pedig nagyon fontos a magasság, hogy hogyan oszlik el a testen, stb. De ez nagyon sok férfit nem érdekel, csak a számok.

2023. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
54%
nekem csak az a fura, hogy aki sovány arra betegként tekintünk de 100+ kg nőket meg fogadjunk el, meg pozitív testkép stb
2023. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Mert mindenki azt csinál a testével amit akar, és mindenkinek más tetszik. Ki vagy te hogy megmondd a nőknek mit tegyenek?
2023. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
Ha jól értem, te azt szeretnéd, hogy a nők inkább szépek legyenek, mintsem egészségesek. Nem szép dolog, kérdező.
2023. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen egyetértek a 4-es válaszolóval. Ha mindenki nyitott szemmel járna, akkor láthatná, hogy hazánk Európa egyik legelhízottabb országa.

Mikor párommal futni járunk vasárnaponként, úgy néznek ránk, mintha földökívüliek lennénk, de miért is? Ennyire cink lenne manapság az, hogy valaki sportol és tesz az egészségéért? Ja, igen, mert manapság a lusta, tohonya, egészségtelen életvitel a menő. Vasárnapi ebédként menjünk a mekibe enni családostól..

Sajnos ide süllyedt a világ.


Aztán meg a férfia szeme majd kiesik, mikor térdig érő testhez simulós elegáns ruhában végig megyek az utcán, a nők meg irigykednek, de mirefel? Mindenkinek meg van a lehetősége arra, hogy csinos és sportosan nézzen ki. Nem kellenek a kifogások. Mindenkinek arra van ideje, amire akar, amire szán.


15 kg felett lévő zsírfelesleg pedig káros az egészségünkre. Nem kell nekem elhinni, majd mikor a fiatalok megöregszenek, hisz a a szerencsésebbek megfognak, 50-70 évesen meg majd panaszkodnak, hogy jaj, így derék, így csípő, így ízületek, meg jaj, már megint orvoshoz kell mennem...stb.


Mindenki úgy él, ahogy akar. Minden egyes döntésünkért mi magunk vagyunk a felelősek. Felőlem lehet valakin 20+ kg zsírfelesleg, lehet valaki anorexiás és 30 kg, de jó lenne, ha sokan inkább a pszichológust választanák, mint a pszichés kényszerüket, pl. a zabálást és a koplalást, hánytatást.


Ha valaki sokáig szeretne élni egészségesen, azért tenni is kell napi szinten.

2023. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

140 kiló is voltam, akkor is felmentem a lépcsőn, sétáltam 10+ kilométereket, szeretkeztem stb.

Nem propagálni akarom az elhízást, mert tényleg borzalmas probléma, de még egy 150 kilós ember sem ágyhoz kötött, tehetetlen alak.

2023. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!