Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Heti hányszor kell szoláriumba...

Heti hányszor kell szoláriumba mennem, ha ezt a barnaságot szeretném tartani, ami jelenleg van?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék barnább lenni, de a szín amit elértem, nagyon tetszik. Tartanám. 😌

2023. máj. 27. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Minek szolizni? Sokkal ártalmasabb, mintha kifeküdnél napozni délutánonként egy kicsit. Sőt, a napozás még ingyen is van.


Erre nem gondoltál véletlenül?

2023. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedveském. Elképzelhető, hogy a kérdést kicsit félreolvastad.:)

Mindenképp, köszönöm a ráfordított idődet!

2023. máj. 27. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
A szolárium az egyetlen olyan kozmetikai kezelés, ami bizonyítottan bőrrákot okoz.
2023. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

"Kedveském."


Napozással is meg lehet tartani a barnaságot, nemcsak tovább barnulni lehet általa.


Bár a te értelmi szintednek akkor teljesen jó a szoli. Tegyél majd félre pénzt orvosra is, hisz bőrrákod lesz idővel. De röhögj csak rajtam, de tudod, hogy ki fog nevetni a végén?! 😉

2023. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem azért mert szoli ellenes vagyok de ismerek nem egy és nem két olyan nőt akik 15-20 rendszeresen járnak szoláriumba és simán rámondanád, hogy 60+os korosztály, pedig a 45-öt sem töltötték be. Nem egy közülük konkrétan atkozza magát, hogy lehetett ilyen hülye fiatalon. Nem most fog az meglátszani...

Én még a napra sem megyek ki minimum 50 faktoros Fényvédő nélkül. Meg lehet nézni egy 40/50 körüli keleti (japán, Koreai stb) nőt akik védik magukat a naptól meg egy ugyanilyen korút aki végig szoliba járt. De persze ettől függetlenül a te döntésed és mielőtt azt hinnéd kötekszem, csak jóindulat ól írtam le....

2023. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
1 év szolizás 5-10 évet öregít a külsődön. Komolyan megéri?
2023. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudjuk, mi az a barnaság, amit elértél. Jobb lenne, ha a szoli recepcióst kérdeznéd, nem minket. Egyébként meg igen a szolid káros és öregít, de ezt te úgysem fogod fel, a kérdés színvonala mutatja az intelligenciaszintedet is.
2023. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Heti egyszer elvileg elég. Naponta befekszem fél órára, mert egyszerűen imádom!
2023. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!