Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy ilyen...

Mennyibe kerülhet egy ilyen első kozmetikai kezelés illetve mit csinálnak? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Először mennék kozmetikushoz, eddig kb semmivel nem kezeltem a bőröm 20 évem alatt. Évekig megvoltam, szép bőröm volt 1-2 pattanással majd olyan 18 éves koromtól kitágultak a pórusaim, egyszerre száraz és zsíros a bőröm, nagyon gyorsan kipirosodik és nem valami feszes a bőröm, mintha meg lenne nyúlva.


Mire számítsak ezt mennyi idő helyre hozni? Kb mennyibe kerülhet? Milyen gyakorian kell járni alapból kozmetikushoz/ ezt ők mondják meg hogy mikor menjek majd? Hallottam egy üzletben hogy egy lánynak a kozmetikusa csinál az arcára krémet, mindenhol lehet akár ilyen külön csináltatott krémet kérni?


Tudom ezt lehet szakembertől kellene kérdeznem de még azt sem tudom hova fogok menni/ mi a felhozatal szakemberek terén. Megköszönném ha a jártas emberek megdobnának egy válasszal.


20l



2023. jún. 8. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom elhinni, hogy meg van nyulva a bőröd.

A tagabb porusok és a pirossag még egy dolog.


Én amúgy nem találkoztam olyannal, hogy krémeket kevernek otthonra. Max dolgozik x termekcsaladdal és eladja neked az otthonapolo termekeket.


Egyébként meg kismillió kezelés van.

Az alap a tisztítás.

Aztán vannak a különböző problémákra célzott kezelések.

Elektrokozmetikaban is millió gép.


Ha ilyen lett a bőrtípusod, azon igazából semmi nem változtat, csak karban lehet tartani.

2023. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként árban egy tisztítás 10-15 ezer, ha mas kezelessel kombinaljatok, akkor 20-30 ezer is lehet a végösszeg(illetve a csillagos ég). Ez egyébként budapesti viszonylat.
2023. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus vagyok

Nem írtad milyen kezelésre mész, de lehet nem is tudod. Azt én sem gondolom, hogy meg van nyúlva a bőröd, de ezt majd úgyis ő fogja megmondani ahogy azt is milyen kezelésre és hány alkalomra van szükséged. Lehet többféle kezelés is kell majd, ezt nem lehet látatlanban megmondani.


A házi krémkeverést 15 éve betiltották, de ha még mindig csinálja valaki, nagyon bátor... Természetesen kivételt képez az, akinek saját kozmetikai márkája van.


Hol keresel? Tudok ajánlani az ország több részén is, akikről tudom, hogy jó szakemberek.

2023. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!