Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy műkörmösnél ez ciki?

Egy műkörmösnél ez ciki?

Figyelt kérdés
Ha megyek körmöt csináltatni elsőnek idegenhez és full csöndben ülöm végig az egészet az ciki?

2023. jún. 21. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Inkább furcsa.

Ott ülsz 1,5 órát, egymástól 30 centire vagytok.


Nem kell mély, érzelmekkel teli beszélgetés, de nekem úgy gyorsabban is telik az idő, ha elcsacsogunk mindenféléről.

2023. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2023. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ez egy szolgáltatás amiért fizetsz. Nem mindenki szeret felületes dolgokról csacsogni, sokan eleve rákényszerülnek a munkahelyükön, van aki ilyenkor inkább pihenne.
2023. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Én szeretek mindenféléről beszélgetni vele, de az én körmösöm kifejezetten nem erőlteti ezt.
2023. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hosszúhajú ***** válasza:
100%
ha neked így jó, tedd így. csak légy kedves. ennyi elég.
2023. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Szeretem, ha, a vendég csendben van, mert akkor tuti nem mocorog annyit, és tudok a munkámra koncentrálni
2023. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Mindenkinek más a személyisége, én például visszahúzódó vagyok, és nem nagyon beszélek magamtól, mindig inkább ő kérdez és én válaszolok, csak akkor beszélek, ha már tényleg ilyen nagyon kínos csend van, és kényelmetlenül érzem magam. De általában úgy van, hogy az elején még beszélgetünk, de a végére elfogynak azért a témák, akkor már kicsit csend lesz. De igazából a körmöm miatt megyek oda amúgy is, de persze jó, ha jóban vagyunk, meg úgy gyorsabban tellik az idő, ha beszélgetünk. Az elején én is csendben ültem végig, lehet, hogy neked is csak egy kis idő kell. :)
2023. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Én szeretek beszélgetni de van olyan vendégem aki csendes vele nem is szoktam erőltetni a beszélgetést. Azt se veszem sértésnek ha zenét hallgat közbe. (Persze halkan vagy fél fülébe csak hogy hallja ha mondom hogy pl fordítsa kicsit a kezét.)
2023. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Természetesen ha a körmös kérdez akkor válaszolok bővebben is akár nem csak egy szóval, csak hogy ha én pl nem kérdezek vissza és utàna kínos csönd lesz (mert csak ő kérdez)

Sajnos kicsit introvertált vagyok és akit nem ismerek azzal nagyon nehezen beszêlgetek

2023. jún. 26. 10:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Hosszú évekig csendben ültem a körmösömnél, számomra az a kezdetben 6 óra(még kezdő volt a hölgy), illetve a következőnél kb 1,5 óra csönd olyan kellemes volt, néztem mit csinál. Utána egy rokonom csinálta rövid ideig, őt ismertem, vele poénkodtunk, majd elköltözött, az utána lévő beszédes volt, korban is közelebb állt hozzám, vele beszélgettem. Azóta már magamnak csinálom.
2023. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!