Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az nagyon ciki,ha nekem...

Az nagyon ciki,ha nekem szőrtelenítve is látszik,hogy alapból nagyon szőrös a lábam? L

Figyelt kérdés
Ott vannak a pontok ha borotválom,gyanta esetén pedig piros pontok,apró lyukak a szőr helyén "eperbőr" valahol ezt hallottam

2023. jún. 13. 05:39
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha az is lenne, mit tudsz vele kezdeni?
2023. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha cserébe über jól nézel ki akkor természetesen nem.
2023. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem ciki.


Különben hidd el, hogy ez csak Neked tűnik fel, közelről, napfényben.


A kisebb bőrhibákat külső szemlélő nem veszi észre, hiszen messzebbről nézi, mozgásban vagy, árnyékok, még röhögni fogsz, de sok embernek rossz a szeme.


Van, hogy közelről álmélkodnak, hogy milyen szép a bőröm, én meg a nagyítós tükrömben csak a pórusaimat látom. 🫣

2023. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A szőr alapból nem ciki, hanem természetes. Jó pénz van abban, hogy cikinek állították be és az emberek vagyonokat költenek el arra, hogy megszabaduljanak tőle.
2023. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha gondolod borotválkozás/szőrtelenítés után, illetve mindennap használod ezt: CERAVE SA Bőrsimító hidratáló krém, nagyon sokat tud segíteni, nekem is "eperbőr"-öm van a lábaimon és karjaimon, hivatalosabban keratosis pilaris és sokat segít rajta :)
2023. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Szintén hártyavékony bőrű és nagyon szőrös nőként én cikinek találom. Frissen borotválva is messziről látszanak a pöttyök, gyantázás után pedig az üres szőrtüszők. Tenni nem tudok ellene, egyszerűen nem mutogatom senkinek.


#4 Ez igaz, az állandó szőrtelenítést a divatipar találta ki nem is olyan régen, viszont száz évvel ezelőtt a magamfajta ultraszőrös nőket még a cirkuszban mutogatták.

2023. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rossz módszert használsz.


Borotválás után AZONNAL ment végig rajta IPL villanófényes ízével, ezt csináld először gyakran! (Sötét, ehhez való védő szemüvegben)


2 év múlva alig lesz szőröd, az is lágy, gyenge, világos

2023. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!