Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ez a táska? (kép)

Milyen ez a táska? (kép)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?


[link]


2010. okt. 13. 06:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hamis és még a színe is csúf.. Bocs, nem jön be a rózsaszín, de feketében sem tetszene, nagy tégla...
2010. okt. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiért megkapod az üzletben is. Hogy eredeti-e azt nem tudom, de inkább menj márkaboltba. Lehet találsz olyat, ami jobban is tetszik. De ha mindenképp ehhez ragaszkodsz, szerintem nincs vele semmi baj. Bár nem vagyok rózsaszín-párti, de ez elmegy.

20L

2010. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ronda, másrészt semmit nem ér... A Converse alapból egy sz*r márka, nem is értem, miért vannak oda érte ennyire... Egyik haverom is márkab*zi, vett Konzerv táskát, két hónapig sem bírta, pedig úgy óvta, mint a szeme világát! Utána meg sírt, hogy megvette 15-20 000 rongyért...
2010. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

szerintem nagyon jól néz ki és a színe is nagyon szép.A rózsaszín ebbe az árnyalatában a kedvencem*.*

vedd meg nemdárga érte:P

2010. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hot_kiss ***** válasza:
Maga a szín szép, de egy táskán..?! Furcsa. Nekem nemtetszik. Meg egyébként is converse, amitől már herótomvan. Összképben, nekem nagyonnemtetszik, de ha szeretnéd vedd meg, hisz' a Tiéd lesz.
2010. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
igenytelen! a ciganyoknak is sokkal jobb stilusuk van. undorito!
2010. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok cicababa, meg plázapics, de én szeretem a rozsaszint, és a táska is tetszik(: max az a baj, h nem vehecc fel hozzá pl zöld, citromsárga(stb.) szinü ruhát, mert nem biztos h jol állna hozzá.
2010. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hamisítvány. És a színe se tetszik. Én tuti nem dobnék ki rá pénzt. De ha neked tetszik, akkor vedd meg nyugodtan. :)
2010. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!