Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már el...

Valaki magyarázza már el nekem mi ez a hatalmas Fila táska elleni kultusz (nem élek Mo-n)?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom, hogy Filás viccek vannak és mindenki fikázza a Fila táskát. Miért? Tudom, hogy a Tesconál volt pontgyűjtési akció, ahol ezt lehetett kapni. Na és? Most ettől már ciki?

A Converse cipő vagy a kínai noname (fekete-fehér) tornacipő miért nem ciki?

Annyi minden kiegészítő van ami ciki, mégsincs ekkora kultisza. Egy időben ciki volt ha vastag keretes volt a szemüveged, most az a menő ha SZTK keretes. Komolyan nem értem.

Nem élek Mo-n de most készülök hazautazni, és mivel csak kézipoggyászt viszek magammal, az egy Fila edzőtáska, amit még 2 éve vettem. De annyit olvastam már erről, hogy inkább átpakoltam egy másik táskába, mielőtt Ferihegyen megrohamoz a divatkommandó,,,


2011. szept. 16. 15:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Nem ciki hanem gáz,hogy megyek Budapest egyik utcáján és 100 emberből 90-nek Fila táskája van ilyen oldalt vagy edzőtáska..És bárhol megyek, Budán vagy Pesten (alapvetően Pest-i vagyok) mindenhol ilyen Fila van.:S
2011. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
"Pesti
2011. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De ha Pesten mész (ott jártam suliba) azt is megfigyelheted, hogy minden lány ugyanúgy néz ki (tisztelet a kivételnek, de ebből kevés van). Vasalt haj kiló smnik és a most divatos apró virágmintás ruhák. Ez nem ciki?
2011. szept. 16. 15:09
 4/31 A kérdező kommentje:
bocsánat: gáz
2011. szept. 16. 15:10
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Az is gáz, 1. hozzászóló, hogy a pestit nagybetűvel írod.

Ne bámuld akkor az embereket. A célnak megfelelnek a táskák. A túlzott divatozás meg úgyis a suhancok körében van elterjedve. Azoknak van idejük fikázni is mindent...

2011. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda a fila táskákért, de ha belegondolunk minden kornak megvolt a divatja, és mindenki szinte ugyanúgy nézett ki, nem értem miért kell ezen fennakadni, a 21. században mindenki egyedi akar lenni, nem csinos, nőies/férfias, ahogy régen...
2011. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Utolsó 2 válaszolánál a pont.

Minden évnek megvan a maga "divat" terméke, annak mégsincs ekkora visszhangja.

Ahol élek, minden embernek Apple cucca van, de minimum Iphone. Ők ezt nem érzik cikinek, sőt. És nem azért mert drága (mert nekünk drága, nekik nem) hanem mert elfogadják, hogy most ez a menő. Ezét nem értem, hogy mi itt a gond a Fila táskával.

Vagy pl van itt egy üzlet a Zebra. Kiadott idén egy bevásárló táskát, ami az idei divatnak megfelelő színű és mintájú. Elég sokan hordják a suliba, utcán, stb. Mégse gáz.

2011. szept. 16. 15:27
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem azért viccelődik ezzel mindenki,mert amíg nem volt a Tescoban ez az akció addig csak "néhány" embernek volt Fila táskája,de mióta van a pontgyűjtés már tényleg röhejesen sok embernek van ilyen táskája és ha egy nap nem látok vagy 50et,akkor egyet sem.
2011. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De mikor a légyszemüveg volt divatban, mindenkinek az volt. Akkor miért nem nevettek és figurázták ki azt az emberek?
2011. szept. 16. 15:34
 10/31 anonim ***** válasza:
Azért,mert azt nem azért vette mindenki mert éppen le volt akciózva.
2011. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!