Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket mi ébresztett rá,...

Titeket mi ébresztett rá, hogy meghíztatok?

Figyelt kérdés
Ekkor mennyi felesleg volt rajtatok?

2023. júl. 4. 00:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Elkezdtem észrevenni az arcomon, és a nadrágomom hogy valami nem okés
2023. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az evések közbe tűnt fel egy idő után.Hogy mégis mi a jó fenét csinálok és miért eszek annyit
2023. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
71%

Nekem inkább az tűnik fel, hogy centiket nő a hasam, amikor egy nagyobbat lakomázok.


Csak sok lakoma sok centit eredményez...

2023. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nálam akkor tűnt fel, amikor a szokásos súlyom(kb 50 kg) helyett már 54-55-öt mutatott a mérleg. Aztán, hogy ne durvuljon el a helyzet, visszafogtam a nagy zabálásokat.
2023. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Diplomaosztós képek visszanézése, barátok mellett állva.kb 40 kg.
2023. júl. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Azt tudtam hogy eresztettem egy kis pocakot. De akkor döbbentem rá hogy jól elhíztam amikor szüleimnél szobámban találtam egy fényképet amin aranyéremmel pózolok fecskében. Most 4 évvel a fotó után 119 kg vagyok.
2023. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Amikor a tengerparton nyaraltam, és Greenpeace-aktivisták vissza akartak tuszkolni a vízbe, mert partra vetett bálnának néztek. :( Na, akkor tudatosult bennem, hogy valamit tenni kell.
2023. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Komolyra fordítva a szót: nyilván folyamatosan láttam, hogy mennyi vagyok, de amikor már elértem azt a szintet, hogy a cipőm bekötése is nehézséget jelentett, akkor tudtam, hogy itt már sürgősen tenni kell valamit. Bár technikailag akkor is csak 10 kiló túlsúly volt rajtam a BMI normál tartományhoz képest, de én inkább 20 kilónak mondanám azt a túlsúlyt. Ebből lement már majdnem 10.
2023. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
51%
Idén januárban ráálltam a mérlegre miután haverok mondták hogy már én se vagyok a régi. Tudtam hogy kicsit leeresztettem és jött fel valamennyi kiló, de akkor már 14 kg-t híztam. Amúgy évek alatt jött fel viszonylag lassan. Azóta feltűnt, hogy ha ülök mekkora a hasam, meg rálóg az övemre, igazából mostmár ha állok is van pocakom. Még a fenekemen vettem észre hogy sokkal nagyobb lett, meg a mellizmaim jóval puhábbak hiába feszítem be. Most 110 kg vagyok, de még mindig nem vettem rá magam hogy lefogyjak.
2023. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
67%
Egy sportbaleset miatt több hónapig nem tudtam lábra állni, gipsz, műtét minden. Otthon voltam és unalomból szinte csak ettem, mire vissza tudtam menni edzeni már volt rajtam 10-12 kiló felesleg. Addig nem igazán foglalkoztam vele meg fekve nem is volt látványos és magamon nem annyira vettem észre a változást csak akkor amikor a nadrágjaim nem jöttek fel rám tudatosult hogy jól meghíztam. Azóta se fogytam vissza teljesen, sőt...
2023. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!