Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ahhoz hogy...

Mit kellene tennem ahhoz hogy formásabb, és ne pedig ilyen zsíros legyen a fenekem? (kép)

Figyelt kérdés

most itt értem azt hogy pl hol kellene izmosodnom, melyik részénél, stb.


[link]



2023. júl. 13. 22:33
 1/9 anonim válasza:
86%

Súlyzós edzés, sok fehérje. Esetleg kalória deficitben is lehetsz ,akkor zsírt is fogsz veszteni ,de lassabban épül izom.

Most csak gyorsan leírtam egy-két gondolat morzsát ,de könnyen utána tudsz nézni. Pl Dubi Annának van sok jó tartalma a témában.

2023. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fenekre kell izmosodni, sulyzos vagy sajat testsulyos eroedzessel
2023. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
De mi a bajod vele? Szerintem nagyon szexi.
2023. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kondizz, guggolásokat csinálj, lábtoló, kitörés, egyéb fenékgyakorlatok. És cukorszegény étrend.
2023. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
A feneked még nem is olyan zsíros, szerintem a combod túl vastag. Annak vékonyítására, szálkásítására a hosszútávfutás a legjobb. Az egészséges, mértékletes táplálkozás mellett.
2023. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sulyzos edzes, MINDEN testreszedre. A testkompozicio valtoztatasnak meg nezz utana. Ha nem megy, kerd szakember (dietetikus, szemelyi edzo) velemenyet. Ok segitenek felepiteni neked az alapokat. A tobbi meg mar rajtad mulik.
2023. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Edz
2023. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Combból kéne fogyni, ott oldalt a kis kedves domborulatok. Meg ott bugyi alatt is összeérsz.
2023. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fenéknél kellene izmosodni egyértelműeny hogy kerekebb legyen. Beírod a netre hogy fenék gyskorlst vagy edzesterv és kiad egy csomot
2023. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!