Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakinek csillog az arca?

Figyelt kérdés
nekem nemtudom tetszik-e, kicsit furának gondolom. vannak csikkogó bronzpúderek, sima púderek, pirosítók, és highlighterek amikben csillám van. Nem ilyen nagy darab csillámporok, csak csillogós. mit gondoltok róluk hétköznapra?
2010. okt. 13. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

én sima héköznapokon nem szívesen hordok ilyen csillogósokat, mert úgy érzem nem illik a hétköznapi ruháimhoz. ha viszont kiöltözök, buli vagy színházba megyek, akkor szeretek csillogni:)

főleg a csillogós szemhéjtust szeretem (avonból rendeltem)

2010. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem szép tud lenni, ha nagyon enyhén csillog-vagyis inkább úgy mondanám, hogy azok szépek, amik ilyen fényt adnak csak az arcnak. De ha már látványosan csillog, csillámlik, az már elég ciki hétköznapi használatra.
2010. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy csillog az arca.

Szerintem csúnya a bronzpúder.

17L

2010. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!