Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítetek intim...

Hogyan szőrtelenítetek intim helyen?

Figyelt kérdés
Én már 3 éve borotválom, de annyira hamar visszanő,hogy 2 naponta lehetne borotválni, mert szúr és nem kellemes. Ki szeretném próbálni a krémes szőrtelenítést, de nem tudom van e konkrétan intim területre ilyen krém? Ha igen mi a neve, mennyibe kerül, és mennyire hatátos, aki már próbálta? Mennyi ideig marad sima? köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 14. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Van ilyen krém, méghozzá a Depilan intim szőrtelenítő krém. Lehet van másmilyen is, én csak ezzel találkoztam még és ezt is használom. Különbség a kettő között talán az, hogy biztonságosabb, nem vágod meg magad, ami velem néha előfordult, főleg ha siettem. Egyébként kb. ugyanolyan hamar nő vissza, mintha borotválnád. Hitegetik az embert mindig, hogy a szőrtelenítőtől később nő vissza, pedig lényegében olyan, mint a borotva. (Persze, ha egy jó borotváról beszélünk.) Amúgy talán annyit vettem észre, hogy nem szúr annyira, tehát mindenképpen jobb egy picit. Egyébként a gyanta lenne a legjobb módszer, de még nem tudtam rávenni magam soha. Próbáltam a bikinivonalra kapható gyantacsíkokat, de majd meg szültem tőle, még belekönnyeztem és be is vérzett tőle. Lehet én csináltam rosszul, de nem tudnám rávenni magam egy teljes intimgyantára. :D

Egyébként a krém ára kb. 2000ft. Akciósan vettem 1700-ért. Nem éppen gazdaságos, 3-4 alkalomra elég.

Ja és még annyi, hogy a borotvától többször is benőttek a szőrszálak, a krémnél szinte elő sem fordult, szóval még egy pont neki. :)

2010. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a gyantázást ajánlom. Évek óta gyantáztatom "ott" teljesen, és már nem is fáj annyira. A borotvától is folyamatosan begyulladtak a szőrtüszők és csak szenvedtem. Még strandra se tudtam menni, olyan csúnya volt a helye. A gyanta nekem bevált. Nem minden kozmetikus vállal teljes intim gyantát, az enyém is csak olyanoknak, akiket évek óta ismer. Ez valahol érthető.
2010. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de a gyantázásra nem tudnám magam rávenni. A krém meg ha tényleg ugyan olyan hamar nő vissza nem biztos hogy megéri. Nekem nem gyullad be, csak kicsit szúr már mikor nő, ezért gondoltam, hátha a krém másabb lenne, de azért lehet egyszer kétszer kipróbálom, hogy tudjam a különbséget.
2010. okt. 15. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!