Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti ott "alul" hogyan...

Lányok, ti ott "alul" hogyan szőrtelenítetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A borotva nekem nagyon nem jön be, elég erős alapbol és mé erősebb lesz tőle:S szerintetek egy párkapcsolatba "mekkora" méga z elfogadható, mert a borotvától bökős lesz pár napra rá, igazábol eddig nem érdekelt, mert nem volt komolyabb kapcsolatom, de most, h igen és lesz szex is, így már nagyon is érdekel.
2011. aug. 24. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondja mindig a drága, hogy az nem érdekli, ha kicsit bök, esetleg jeti :) de ilyen hülye indokkal ne utasítsam vissza. Ha egyszer sok pénzem lesz, jöhet a lézeres megoldás. Ha bírja a bőröd, próbáld meg gyantáztatni esetleg.
2011. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az intim gyantánál az egészet, vagy csk a bikinivonalat? vagy esetleg még vmit hagyni? nem vagyok otthon a témába, mert eddig úgy csináltam ahogy nekem jó volt szingliként, vagyis a bikinivonalat, meg egy kicsit beljebb. de párkapcsolatba ?
2011. aug. 24. 12:16
 3/3 anonim válasza:
Én kozmetikussal gyantáztatom. Negyed óra alatt lekapja az egészet:D
2011. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!