Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zuhanyzás után hány törölközőv...

Zuhanyzás után hány törölközővel törölköztök?

Figyelt kérdés

Nekem két nagy szokott kelleni, főleg ha hajat is mosok. Egy a felsőtestre, egy az alsóra.

Ez soknak számít vagy normális?


Másoktól hallottam, hogy csak egy naggyal mennek végig fentről lefelé. Én viszont 2-3 napig használom ugyanazt a törölközőt, ezért nem akarom másnap a fejem beletörölni olyanba amibe lent törölköztem.



2023. júl. 22. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Hajamra egyet és a testemre egyet

N

2023. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem van egy törülközöm az arcomra, egy a testemre. A hajmosás nálam külön van mert nem tudom a zuhanyzással összekötni (göndör és hosszú). Szerintem is gáz ha valaki mindenét ugyanazzal a törülközővel szárítja :D
2023. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy a hajamra, egy az arcomra, egy a testemre, meg hát az "ünnepnapokon" plusz egy alulra
2023. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Eggyel :O


50 kiló vagyok, egy darab szalvétával is kényelmesen meg tudok törölközni úgy, hogy még marad rajta száraz felület.

2023. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

5:

Haj

Arc

Test

Alsótest

Láb

2023. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

#1-es vagyok


ki volt az, aki lepontozott? nem volt jó válasz talán valakinek, hogy én hány törölközőt használok? komoly bajok vannak.

de akkor letisztázom, nehogy valaki más még személyes sértésnek vagy haszontalannak vélje a fürdési szokásaimat:

egy törölközőt csak egyszer használok, utána megy a mosásba, ergo mindig, amikor törölközöm (fentről lefelé haladva), akkor egy tisztát használok. Megnyugodott mindenki, ugye?:)) ne legyenek háborgóak itt az emberek, a világért se.

2023. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
2
2023. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom, te mosod mindennap az öt törölközőt…
2023. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem, csak hetente. Igényes vagyok, sajnálom.
2023. júl. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Én hármat: egyet az arcomra, egyet a hajamra (amivel fel is csavarom mosás után) és egyet testre.
2023. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!