Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Albert Riele az jó óramárka?

Az Albert Riele az jó óramárka?

Figyelt kérdés

#karóra #svájci #óramárka #Albert Riele #óragyártó
2023. júl. 22. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:

#60-as fogyatékos sehonnai f*szparaszt.


A Te hosszú és mély nyelves seggnyalásodon kívül mivel is bizonyítottad azt, hogy én hülyeségeket beszélek és mivel is bizonyítottad azt, hogy a kronométeres Stan és Pan vlogjában elhangzott infók mind helyesek???? Hmm??? Lehet kussolni. Van több forrás ahonnan lehet informálódni, nem az "Őszintén az órákról" című műsor az egyetlen és szent forrás az órás témában, ezt el ne képzeld már. Bőséggel vannak jobb források, amik elfogulatlanok és objektívek. Járj utána! Innentől kezdve van jogom eldönteni, hogy hogyan ítélek meg egy netes tartalmat. Nem én vagyok a youtuber, hanem ők. Ők pedig vállalják azt is, hogy lesznek olyanok akik velük nem fognak egyetérteni. Ami pedig az arc nélküliséget illeti. Te p*cskenőcs gyökérkefe, te is arc nélkül fröcsögsz, és a tetejében nettó baromságokat.


Azt viszont sikeresen bizonyítottad, hogy TE segghülye vagy az órákhoz. Most pedig tipli innen amőba.

2023. aug. 11. 18:18
 62/75 anonim ***** válasza:
8%

#59


Vegyél vissza a hangnemből, szerintem én sem beszéltem veled hasonló stílusban. Bocsánot kérjen tőled édesanyád. 😆 Betalált a kritika? Totalcar csak órákkal... Ugyanaz... 😆 45-60 millás AMG mercik, minden jó, minden klassz. Kritika hiánya, egyedül az SKX-ekbe kötöttetek bele, de azokba is csak a 2019-es gyártás beszüntetése után. 😆 Pár hónappal később már az új 5 sports szériát reklámoztátok. Bulova? Citizen? Fortis? Jah! Nincs magyar márkaképviselet, akinek nyalhattok... Hoppá! 😆 Tudjuk, hogy megy ez... Csak akkor kaptok órát tesztre, ha nyaltok, így hát nyaltok mert az a minimális fos profit is profit, amit ezekkel a W&W-ről másolt videókkal kerestek. A tömegeléssel meg egy picit leállhatnál... 5 év alatti felszedtél vagy 40 kilót... Ideje lenne szálkásítani. Minek vettél pulzusmérős G-t, ha nem kardiózol bmeg?😆

2023. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
8%
*Ja igen! Vágóképet meg nem tudtok felvenni? Most tényleg? Komm média szakon végeztél basszus... Ennyire hogy lehet valaki birka?
2023. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
57%

Az olyan márkájú órákat mint az Albert Riele, az életben nem fogod tudni elpasszolni. Ha megunod, max a vételár 25-30%-át tudod érte elkérni. Jóformán ismeretlen, félkincsi gyártmányok. Hagyd! Vegyél egy kerámia lünettás Certina DS Action Divert, azokban már a fém gátszerkezetes Powermatic 80-as szerkezet található. A zöld számlapos például élőben marha jól néz ki. (A Roamerek többsége nekem nem tetszik, viszont a tokgyáruk Svájcban található, ahogy többek között például az Edoxnak is, és ahhoz nincs köze a kínaiaknak sem.) De az Orient Star és persze a Seiko környékén is szétnézhetsz. De ha neked egy kétpálcás minőségű, kétes gyártási helyű, olcsó szerkezetes, gagyi összhatású óra kell, akkor hajrá! Vedd meg azt az Albert Rielet. De ha egy picit is igényes vagy magadra, inkább vegyél valami JDM Seikót.


Nem tudom, hogy aki egy Tissot vagy egy Certinát egy kalap alá vesz az Albert Riele márkával, az tulajdonképpen normális? Az AR nem tagja a Swatch Groupnak, az említett másik két márka viszont igen. Ennek nyilván megvan a maga negatív és pozitív vonzata, ebben ne menjünk bele, ugyanakkor ez garantál egy bizonyos minőségi szintet.

2023. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
68%

" Nem tudom, hogy aki egy Tissot vagy egy Certinát egy kalap alá vesz az Albert Riele márkával, az tulajdonképpen normális? "


Pont az a balf*sz - hozzád hasonlóan - aki azt hiszi, hogy a Certina és a Tissot az valami szuperóra, holott ugyanaz a fostalicska szerkezet van benne, mint az Albert Riel-be, (ami nem kínai, hanem lengyel amúgy).

Mindössze a márkanév a különbség, az egyik menőnek számít féllaikus környezetben, a másik nem. Laikusoknál meg végképp tökmindegy :)


Komám beszélj egyszer pár svájci órásmesterrel, aztán rájössz, hogy a Tissot, a Doxa és a Certina, ugyanolyan lószar technikailag/minőségileg, mint a Riel. Amíg prosztó, proli magyar fejjel gondolkozol, addig hülye maradsz kiskancsó.

2023. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
90%

" nem tagja a Swatch Group "


ÉS??????? Attól, hogy Xy gyártó tagja ennek a csoportnak, az nem fogja automatikusan azt jelenteni, hogy minőségi a termék, csupán azt, hogy lesznek - hozzád hasonlóan - olyan balf*szok, akik drágán fognak szart vásárolni, és elhiszik azt, hogy amit vett az jó.

2023. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:

"Az olyan márkájú órákat mint az Albert Riele, az életben nem fogod tudni elpasszolni. Ha megunod, max a vételár 25-30%-át tudod érte elkérni."


Ember! Miért kell máris arról papolni, hogy el akarom adni? :DDDD


"A Roamerek többsége nekem nem tetszik, viszont a tokgyáruk Svájcban található"


Ez csak részben igaz. Van Svájcban IS tokgyáruk, de Kínában is van. Komolyan ennyire naiv vagy? Kínai tulaja van. Szerinted Kínában nem fognak összerakni Roamereket? Az is kérdéses, hogy az a svájci tokgyár is mikor fog megszűnni vagy teljes egészében áttelepülni Kínába.

2023. aug. 11. 19:09
 68/75 anonim ***** válasza:
90%

"Vegyél egy kerámia lünettás Certina DS Action Divert, azokban már a fém gátszerkezetes Powermatic 80-as szerkezet található. A zöld számlapos például élőben marha jól néz ki."


Kib*szottul ronda. Komán ha ilyen ízlésed van az órák terén, akkor bölcsen kussolj. :DDDD

Ez neked marha jól néz ki? Hát.. ülj le fiam egyes.

2023. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
52%
Most lett világos számomra, hogy a kérdező és a troll ugyanaz a személy. 😆
2023. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
58%
2016 óta foglalkozom órákkal. Eddig legalább 300 különböző példány fordult meg a kezeim között. Köztük a már említett "Lengyel" márka 1-1 példánya is. Nagyjából az ilyen Tommy Hilfiger/Emporio Armani szintje. Egy Tissot vagy egy Certina kidolgozás szempontjából mérföldekkel szebb. Nem igazán értem a válaszadó szerkezet mániáját. A Tissot és a Certina tokos szilícium hajszálrugós ETA2824 alapú szerkezeteket is. Olyat a Riele kurvára nem. Miért jó, ha egy cég a Swatch group tulajdonában van? Azért, mert egy ilyen cégcsoport sokkal többet költ tervezésre, fejlesztésre és tesztelésre mint egy kis családi vállalkozás. Egyébként a Rielek többsége egy ócska szar. Erről ennyit. Q&Q-nak jobb a minősége bmeg..
2023. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!