Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok az arcomat?

Milyennek találjátok az arcomat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. okt. 14. 16:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%

jajjj de nagyon gyönyörűséges vagy, édesistenem te vagy a tökéletes nőőőőőő!!!

ezt akartad hallani?-.-

amúgy meg ha majd nem vágsz retardált fejet talán meg tudom mondani...

2010. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

nem tudom miért kell rögtön ugatni

[link]

másik kép

2010. okt. 14. 16:17
 3/29 anonim ***** válasza:
Szép vagy,csak ne ráncold a homlokod:)
2010. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos arcod van, kedvesnek tűnsz. De ne ráncold a homlokod, idősebb korodban csúnya lesz:D 21/L
2010. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ja szép vagy.csak ne ráncold a homlokod.
2010. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem leugatni akartalak, de már lassan tele van az oldal olyan lányokkal, akik mindenféle olyan képet raknak fel amin össze vissza fejeket vágnak, photoshoppolgatják, és lehetetlen pózokban vannak rajta, csak azért, mert azt akarják hallani, hogy mennyire nagyon szépek.

az ilyen képekről nem lehet semmit mondani, így mindenki tud szép lenni.


ezen a képen is, valahogy furcsán begörbíted a szád és a szemöldöködet felhúzod


nem rosszindulatból mondom

nincs olyan képed véletlenül, amit valaki más csinált, fényképezőgéppel(vagy a tiednél jobb minőségű kamerával), és természetes helyzetben vagy?

2010. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de tényleg ne ráncold a homlokod, és ne húzogasd fel a szemöldököd se, mert később (akár 20éves korodtól is) elmélyülhetnek, kialakulhatnak a ráncok.
2010. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
nagy az orrod, karikás a szemed. és ha nem húzod fel a szemöldököd hülyén nézel ki.
2010. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
43%

jajj istenem deutálom az ilyen kérdéseket: fenékig érő fekete hajam van , kreolbarna bőröm , kék szemem. na ezt add össze. mégsem rakok fel magamról ide képeket, hogy véleményt mondjanak rólam. a körülöttem lévő fiúk véleményével teljesen megvagyok elégedve. neked mértnem elég az?

amugy szerintem kacsaszád van ,és ahogy elnézem pattanás is van ott..vagy miaz.átlagos vagy.

2010. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"fenékig érő fekete hajam van , kreolbarna bőröm , kék szemem. na ezt add össze. "


Azért te se vagy semmi. Ez már garancia arra, hogy szép vagy? Leírás alapján kicsit sem szimpatikus.

Egy cigányasszony jut eszembe.


Kérdezőnek:


Idióta fejeket vágsz, a homlokod durván ráncos, pedig gondolom még 20 éves sem vagy. Ezt leszámítva nincs baj veled, de a saját érdekedben szokj le a csücsörítésről és társairól.


22F

2010. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!