Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alverde, Dr. Hauschka és Lush...

Alverde, Dr. Hauschka és Lush termékek hol kaphatóak? És milyennek találjátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Alverde -> DM

Szerintem elég jó .

2011. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alverde, Dm-ben található. Nem igazán vagyok vele elégedett. Főleg, hogy természetes kozmetikumnak hirdetik, mégis van illatanyag, gyakran színezék is a termékeiben. Meg nekem eddig egyik terméke sem vált be annyira, hogy újravegyem, kivéve a narancsbőr elleni, citromfüves testradír és olaj. Ezek tök jók és olcsók.


Dr. Hauschka, neten és nagyobb bio áruházakban pl. Medi-Line-ban kapható.

Drágának tartom, ahhoz képest amit tud. Vannak jó termékei, de több is csalódás volt. És mint írtam, elég húzós ára van, legalábbis számomra.


Lush, Lush üzletekben pl. Árkádban is van, Jászai Mari téren is van üzletük.

Ezzel vagyok a legkevésbé elégedett, bár sokan dícsérik. A fürdőgolyók jó illatúak, szép a színük, de nem hidratálták a bőrömet, tehát inkább csak esztétikai élményt nyújtanak.

Próbáltam még tőlük sampont (nagyon szárította a hajamat) és testápolót, ez sem vált be.


Ha természetesebb alapanyú kozmetikumokra vágysz, én inkább a Logona, Himalaya Herbals, Balea MED (fehér csomagolású) termékeket ajánlanám.

Persze ami nekem nem vált be, lehet, hogy neked nagyon is. Ki kell próbálni.

2011. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"kozmetikumnak hirdetik, mégis van illatanyag, "


ehhez csak annyit ,hogy fel van tünteve a hátulján ,hogy "from natural essential oils"

2011. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A Himalaya Herbals termékekkel vigyázzatok, van bennük parabén, ami ahhoz képest, hogy teljesen természetes, ayurvédikus cuccként hirdetik, szerintem nagy átverés.


Ugyanezért csalódtam az Ilcsi kozmetikumokban is :(


A Hauschka ampulla kúrája, szájbalzsama, arcgőzölő pora, amiket próbáltam beváltak, az Arcolaj mániájukat viszont nem értem. Azt írják, beissza a legzsírosabb bőr is, a felesleget le kell törölni. Én így tettem, mégis majd megvadultam, olyan nehéz volt a bőrömnek, alig vártam, hogy nap végén hazaérjek és lemossam. Eleve, olaj az olajos bőrre?!

2011. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az Alverde samponok, testápolók, arctejek szerintem korrektek, nekem legalábbis, az arckrémjeik viszont csapnivalóak.


A Lush telenyomja vegyszerekkel a termékeit, amiket "biztonságos, szintetikus" anyagokként tüntet fel.

2011. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!