Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek ketté választják a szemöldöküket? Csak az egyiket szokták általában.

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok ettől a divattól.

#Szemöldök ketté választás #Új divat
2023. aug. 6. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
????
2023. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szemöldöküket az emberek szeretik ketté választani. Általában a végén szokták kiszedni egy kis vonalba
2023. aug. 6. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Cigányok ál láttam, de szokásnak azért nem nevezném
2023. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is csak c kategóriában láttam még ezt, meg külföldi leszbikusokon.
2023. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én láttam sok tinédzseren akik nem cigányok voltak. Nem tudom miért lett most ez divat. De köszönöm ha valaki érti mire gondolok jobban nem tudtam megfogalmazni
2023. aug. 6. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még csak olyat láttam, hogy valakinek volt ott piercingje, kiszedte, már nem hordta, és ott nem nőtt vissza a szemöldöke. De olyan, hgy valakinek mindkét oldalon lenne, még soha nem láttam. Hol látod ezeket az embereket?
2023. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Beleborotválnak egy csíkot, az amcsi repperekhez hasonlítani akaró, többnyire cigánygyerekek. Divatnak semmiképp sem mondanám, pár hülyegyereken láttunk, de cikinek, nevetségesnek tartjuk. L.
2023. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es igen beleborotválnak egy csíkot. 6os csak az egyik szemöldökét borotvalja
2023. aug. 6. 19:39
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondoltam

2023. aug. 8. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!