Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek? Igaza van?

Szerintetek? Igaza van?

Figyelt kérdés

Nos van az osztályomba egy fiu aki tetszik nekem és egyfolytába ugy csúfol hogy deszka megkérdeztem tőle hogy miért azt mondta azért mert nincs seggem szerintteek igaza van?? Télleg nincs seggem??Ha télleg nincs akk hogy csinálhatnám meg hogy legyen??Bocsánat a helyesírási hibákért de nagyon sietek....

Képek: [link]

[link]

13,5/L


2010. okt. 15. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne töröődj vele, 13 és fél évesen még nagyon fiatalka vagy. Felesleges ezen aggódnod, még gyerek vagy, sokat fog még változni az alakod! :))
2010. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jóó de mégis nagyon aggaszt és addig nem tudok aludni ameddig ezt ki nem derítem e hogy igaza van....de azért köszi a válaszod...
2010. okt. 15. 19:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden rendben van, nagyon is jó segged van :D
2010. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azta köszi ne tudom mért mondta azt...de várom még a válaszokat és mégegyszer köszi
2010. okt. 15. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem sem lapos.De ha kerekebbet szeretnél akkor agy szedj fel pár kilót(ha vékony vagy)vagy csinálj gugolásokat,az tuti formálja;)
2010. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jujj köszi az ötlketet gugolásból hányat csináljak naponta????
2010. okt. 15. 19:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát bocsi de tényleg kicsit deszka vagy de ez csak nézőpont kérdés!!

A annak a srácnak kicsit vastagabban tetszel akkor neki ilyen az ízlése...De ha valakinek meg így teszel akkor annak meg az ez az ízlése!!

Szóval maradj így ahogy vagy lesz még pasi ezen a világon:)

2010. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó köszi a bíztatást de mégis szertnék kerekebb feneket..::)
2010. okt. 15. 19:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem sem olyan kerek mint amilyet szeretnék.Bár én elég vékony vagyok,mostanába híztam kicsit és rögtön jobb lett:D

Figyelj szerintem ha napi 50et megcsinálsz már nagyon is látszik atz eredmény.Én reggel suliba indulás előtt csinálok 20at(még a kedvem is jobb lesz:),a többit meg a nap folyamán amikor ráérek.Mindíg mondja azóta a barátom,hogy milyen kemény a fenekem:D (és a lábat is formálja)

Ja és hordj olyan farmerokat amik előnyösek,pl ne huzd fel a melledig,mert az nagyon nyújtaja.

Hát sok sikert meg kitartást!

2010. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hordj szoknyát ami nem testhezálló meg olyan farmert aminek a zsebjeitől előnyösebb a feneked és úgy máris jobban fogod érezni magad meg tényleg nagyon fiatal vagy még alakulsz nyugi, de szerintem ezért ne kezdj el hízni örülj inkább hogy vékony vagy.:)
2010. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!