Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres vagy szikés anyajegy...

Lézeres vagy szikés anyajegy eltávolítás (arcról)?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, vélemények?
2023. aug. 17. 21:04
 1/4 anonim válasza:
Szikés, mert akkor szövettanra is el lehet küldeni a levett bőrt. Szerintem a bőrgyógyász csak így veszi le.
2023. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 a lézerest is elküldik szövettanra. Az a kérdés, hogy mekkora az anyajegy és milyen heg lenne előnyösebb, egy hosszabb csík vagy egy kisebb kör? Nekem van ilyen is, olyan is, mindegyik szépen kifakult, alig látszanak, igaz nem az arcomon vannak.
2023. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem szikés eltávolítás volt. Plasztikai sebész csinálta sztk-ban. (ő volt az egynapos sebészet főorvosa, maszekban pedig plasztikai sebészként dolgozik.

2 anyajegyet távoltított el a szemöldökömből, de semmilyen nyoma nem maradt a beavatkozásnak.

2023. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Lézeres eltávolítás nem ajánlott a bőrgyógyász, mert azt nem lehet szövettanra küldeni. Kimetszéssel távolították el, egy magán plasztikai sebészt ajánlott a bőrgyógyász.
2023. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!