Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ennyire népszerű az...

Miért ennyire népszerű az Arabians Tonka?

Figyelt kérdés
Már egyre több emberen érzem ezt a parfümöt, vagy a klónjait, ráadásul nyáron is a fullasztó melegben. Férfiak, nők egyaránt hordják. Mi a jó ebben a parfümben? Semmi különleges illatjegye nincs, ami megfogná az embert, annyi, hogy megfulladni tőle még a hidegben is, nemhogy nyáron a kánikulában.

#parfüm #Montale #Arabians #Tokna
2023. szept. 4. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Tetszik nekik.
2023. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valaki felkapta, aztán nagyon robbant, és utána valamennyi ember ezt ajánlgatta azoknak, akik még nem próbáltak Montale parfümöket.

Mert egyébként extra tartós, már kifújáskor minőségibbnek érződik, mint a Douglas-ban vásárolható Gucci, Armani alkotások.

Az Arabians Tonka olyan, mintha összefújták volna a Sensual Instinct-et az Intense Café-val. De azért nem teljesen, mert a másik kettővel ellentétben fellelhető benne egy disszonáns, kesernyés ellenpont, és így már nem az én világom. 🫤Egyébként a kedvenc Montale illataim az előbbi kettő, de jobbak külön-külön.

2023. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom általában mitől lett felkapott a Montale. Az egyik legegysíkúbb egyszerűbb gyártó.
2023. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem azért, mert maga a brand niche márkához képest olcsón árul tartós parfümöket. Az más kérdés, hogy az illataik nagy része olyqn, mint egy házilag kotyvasztott szintetikus valami
2023. szept. 4. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Valoszinü felkapott, mint a Lancôme La Vie Est Belle, emiatt sokaknak az kell. Egyebkent nem olcso az Arabians Tonka, kb. a Prada Infusion araban van, 100 ml kb. 140 EUR. 1 EUR kb. 370 Ft.(?)
2023. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!