Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüvegesként lehetek népszer...

Szemüvegesként lehetek népszerű /szép a gimiben?

Figyelt kérdés
Ahogy el néztem a többi lányt, egyik sem szemüveges, eléggé ki vannak sminkelve és szépek is. Nem lesz semmiféle ki közösítés? Vagy attól még lesznek barátaim, hogy szemüveges vagyok? :(
2020. febr. 18. 14:18
 1/8 Hacsiiiko válasza:
88%
A szemüveg nem befolyásoló tényező. Bárki lehet népszerű szemüveggel is. Ne azt nézd hogy a többi lány milyen. Legyél önmagad szerezz barátokat és köztük is lehetsz népszerű. Nem jó mindenkinek megfelelni😅. A többi lany sminkeli magát azert népszerűek. Legyél más 🤗 legyen önbizalmad.
2020. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb gimi tele van mindenféle diákkal. Van az, aki több kilónyi sminket használ. Akkor van az, aki szó szerint semmit sem használ. Van rengeteg szemüveges, de sokan kontaktlencsét hordanak. A lényeg az, hogy mindenféle diákot lehet látni a gimikben. Úgy se leszel mindenkinek tökéletes. De egyébként akik csak a szemüveg miatt nem akarnának a barátaid lenni, azokkal jobb is, ha nem lesztek barátok. Nem az oviban vagyunk. :D
2020. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem a szemüveged fog befolyásolni....a sminkkel meg nem tudom, hogy miylen kapcsolatban áll a szemüveg. Szemüvegben is lehet sminkelni, ugyanúgy lehet csinos ruhákat hordani és ugyanúgy lehetsz szép:D

Aki szép az szemüvegben is az, aki nem szép, az nélküle sem lesz jó nő.

2020. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Olyan szemüveget válassz, amelyik jól áll, ne a divatot nézd. Sminkelni szemüvegben is lehet.
2020. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a többiek is szemüvegesek, csak nem hordják. ;) Nálunk gimi elsô évében kb.márciusban derült ki egy matek órán, hogy a fél osztály szemüveges, csak senki sem hordja. Mindenki a táska legaljára dugta a szemüveget, inkább vaksiskodtunk, hunyorogtunk, de nem hordtuk, mert szégyelltük. Aztán a tanár kipakoltatta mindenki táskáját, és akinél ott volt a szemüveg, felvetette. Mindenki megmutatta magát szemüveggel, és onnantól nem is volt olyan ciki. De azért óra után gondosan visszasüllyesztettük a táska aljára. Aztán egyszer magamon felejtettem a szemüveget és úgy mentem ebédelni. Naná, hogy megjelent mögöttem a kiszemelt srác. Én azt hittem, elájulok. Persze az égvilágon semmi sem történt. Ugyanúgy flörtöltünk messzirôl, mint addig. És akkor most azt képzeld el, hogy sokan a szemüveg mellé még fogszabályzót is kaptak. Túlélték.
2020. febr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Műtét vagy kontaktlencse.

Ne takard el az arcodat egy kerettel.

Ha egy szemüveges leveszi a szemüveget, egyből megváltozik az arca.

Pozitív irányba.

Bocsánat hogy nem azt írtam amit olvasni akartál ahogy sok pasi szokta egy numera jegyében, de én őszinte vagyok és nem vágyom a nőke.

F

2020. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Xard már le. Senkit se érdekel a szemüveged ez tinihiszti. Ha valaki ki akar közösíteni így is úgy is megteszi szemüvegtől függetlenül.
2020. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan, halál komolyan nem értem az ilyen kérdéseket.

Nálunk egy csomó "jó csaj" csináltatott anno a suliban (5 éve, nem a középkorban) ilyen nullás, csak dekor célú szemüveget, pedig tökéletes volt a látásuk.

Egy jól megválasztott szemüveg öltöztet. Nekem szükséges a szemüveg, annyira ugyan látok nélküle hogy elboldoguljak, de sokkal jobban szeretem ha rajtam van, szerintem kifejezetten dob a külsőmön. Anélkül olyan "üres" az arcom.

Oda kell figyelni, hogy milyen keret áll jól, és kész.

2020. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!