Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Mi a véleménytek ha egy...

Nők! Mi a véleménytek ha egy férfi gyantáztatja a karját?

Figyelt kérdés
Ami eléggé szörös nem csak az alkar hanem a felkar is telibe és a válla is. Mi a vélemény rola? Teljes kar gyantázás.
2023. szept. 6. 18:39
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és az kimaradt hogy sötét erös szörzetü mindenhol is.

Testalkata (natural) izmos. De nem nagyon, hanem fitt, és jó kiállású. 178magas.

2023. szept. 6. 18:40
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Nincs róla jó véleményem, nagyon gáz lenne, mint partner. Mint ember viszont nem érdekelne, ha neki az a jó, csinálja.
2023. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
24%
Ne csinálja, a férfiakat a szőr teszi férfiassá.;)
2023. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3. Ezen besirtam🤣🤣🤣
2023. szept. 6. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ő dolga. Több férfit is ismerek, akit zavar a testén lévő szőr. Lehet, hogy a társadalom elvárásai miatt. Régebben lehet, hogy ilyesmi még csak az emberek eszébe sem jutott.

Én úgy gondolom, hogy aki akar, gyantáztasson, aki nem akar, ő ne.

Engem nem zavar máson, de én alapból szőrtelen vagyok.


N.

2023. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy a szőr=férfias külső ez egy ordas sztereotípia ami már a múlt században is túlhaladott volt.
2023. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele problémám.Ha zavarja,szedje le.
2023. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Csupán annyi, ha csupasz kart akarok, arra ott van a sajátom. Egy férfi ne legyen olyan szőrtelen, mint én.
2023. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!