Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Dorko brandről ?

Mit gondoltok a Dorko brandről ?

Figyelt kérdés
Mennyire gyárt minőségi termékeket mondjuk az Adidas vagy a Nike esetleg a Pumához képest ?

2023. szept. 18. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Adidas, Nike teljesen jó
2023. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Dorko magyar marka, nagyon gagyi..
2023. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Ruhából még jó a Dorko, viszont cipőt azt nem vennék.
2023. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire. Gagyi kínai hulladék.
2023. szept. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
55%

Utolsót tudom alátámasztani.

Hulladék. Kb. 3 hét alatt ment szét a cipő, és nem a legolcsóbbat vettem. Még a kínai cuccok között is a trehányabb változat...

2023. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Alacsony minőségű, irreálisan túlárazott bóvli. Értelmetlen pénzkidobás.


Azt meg nem is értem, hogy lehet a Nike, a Puma, és az Adidas hármasához hasonlítani egy olyan ruházati terméket, ami mérföldekkel múlja őket alul minden tekintetben.

2023. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy gané. Nekem onnan van 2 felsőm és 2 nadrágom. Abból kb. 1hónap után az összes bolyhos lett. A nadrágokról ne is beszéljünk. Gagyi sz@r az egész. Ja és ezért a 4db ruházatért összesen közel 60ezret fizettem. Azt hittem hogy milyen jó lesz. Szóval kerüld.
jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!