Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokkal több helyesebb, jó...

Sokkal több helyesebb, jó fizikumú srác van, mint régen?

Figyelt kérdés
Budapest utcáit járva szinte csak helyes, magas, jó fizikumú srácokat látok. Persze vannak kivételek, de a kb. 17-28 éves korosztályban csak igényes, helyes, sportos fiúkat/férfiakat látok. Nagyon kevés már a nyeszlett, csúnya arcú, fogatlan egyed.

2023. szept. 27. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
hát akkor pest jobbik részén jársz, falun vagy kisebb városokban nem hogy magas sportosat nem látsz, de még helyeset se. mindenki vagy visszamaradt a higiéniába vagy kövér stb.
2023. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt csak és kizárólag Budapesten tapaszlatom vagy Győr amikor otthon vagyok.
2023. szept. 27. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Én Pesten élek, és én is ezt veszem észre. Ez a korosztály itt nem hanyagolja el magát, valóban igényesek, sportosak, jó kiállásúak. Persze többségében mi lányok is helyesek vagyunk.
2023. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Kisebb városban is ezt tapasztalom

A 16-28 éves korosztályban kevés a kövér igénytelen nem sportos meg a cingár cérnavékony fiú

A legtöbb sportos ápolt

Kondiba is rengeteg fiatal jár

2023. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó hát azért ezt ne jelentsük ki, hogy kevés, mert nem kevés még mindig. Csak mostanában egyre több jobban kinéző fiatal férfit látok.


"A legtöbb sportos ápolt"


hát azért nem.

2023. szept. 27. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Pesten elek es em latok kigyurt izmos heles foukat sehol sz utcan. Csak vekony izomtalan (latszik,h soha nem sportolt!!)


Nalam az igenyesseg s rendszer sport es a sport szereteteert sportolasnsl kezfodik az igenyesseg.

2023. szept. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!