Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy saját márkám legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindig is erdekelt a divat es gondolkoztam azon, hogy esetleg egy sajat markat csinaljak majd a jovoben akar smink akar ruhaipari meg nem tudom. Most gimibe jarok nyelvi szakon ha ez szamit valami es mindenkepp szeretenek tovabb tanulni csak nemtudom milyen szakon kene. Ha smink markaval szeretnek foglalkozni ahhoz gondolom kell a kemia (emelt?) erettsegi de ha rosszul sejtem kerlek jelezzetek. Aki benne van ebben vagy egy kicsit is ert hozza meselne errol? Koszonom!

2023. szept. 29. 16:28
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
34%

1, te magad sosem fogsz gyàrtani.


Max viszonteladsz a pofiddal.


Ha van pofi, követősereg, esetleg pénzes apu, lehet belőle valami.

2023. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Én benne vagyok. A kitartás, tanulás, online marketing, webshop építés, követők, hirdetés, tartalomgyártás, szükséges termék beszerzése kell hozzá.

Ábrahám Zolitól tanultam az alapokat.

Jelenleg még alkalmazott vagyok 3 hónapig, addig pihi üzemmódban vagyok, offline szerkesztem előre a tartalmakat, mert sajnos ütközik a munkaszerződésemmel a tevékenységi kör, de amint vége nincs akadály előttem.

2023. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy ilyen könnyű. Ha te magad akarod az összetevőket kiválasztani és megalkotni a kozmetimukokat, az rohadt sok tudást igényel. Vegyész suliba járok emelt kémiát tanulok. Mi ilyen dolgokat nem tanulunk, pedig 3 éves vagyok. Olajról meg az elemekről tanulok. Francia, Olasz és Angol nyelv kötelező a kozmetikánál, mivel a legtöbb sminkes cég ilyen nyelveken beszél. Egyetemen meg annyit fogsz tanulni, hogy laborban mit mivel kell keverni, de azok nagy részt mérgezőek a női szervezetre, genetikát és a jövőbeli (még meg nem született) gyermek egészségét teszed tönkre. Ugye a férfiakra ez nem nagyon hat ki. És ahogy az egyes írta. Ha nincs pénzed és/vagy nem vagy nagy influenszer sose fog létre jönni, mivel ehez tőke kell. Nem hiába van, hogy külföldön a 2000 évek óta jelen lévő márkák nagyim híres emberektől származik nagy részt (rare beauty stb stb), mert nekik van rá pénzük és híresek ezáltal eladható. De ott az essence és a catrice ami amiatt maradt fent, mert drogériában kapható és egész olcsó.

És hosszú évek alatt változni fog az egész. 19-20 évesen kezdett el az egyetemet. Addig más elvárások lesznek majd, így mi nem nagyon tudunk segítséget adni. Nem lelombozni akarunk, de sajnos ez így néz ki. Elmehetsz esetleg a cápák között elmondott mit akarsz és hátha annak tőkét, de ugye ott van akkor is az, hogy nem futsz be, vagy túl kis részesedésed lesz.

2023. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
100M kapasbol szukseges, de inkabb tobb, markaepites nem egyszeru, ruha, smink, ezeknel hatalmas a verseny, kb eselyed nincs
2023. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!