Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mellbimbó piercing gyógyulás...

A mellbimbó piercing gyógyulása mennyire fájdalmas folyamat, illetve néha laposodó mellbimbót milyen mérettel érdemes átszúratni?

Figyelt kérdés

Angolul olvastam olyat, hogy ilyenkor jobb kb 2 mm-es vastagságút választani, hogy ne laposodjon olyan könnyen. Ez igaz? Illetve mennyire fájdalmasabb? Több helyen vállalnak ekkora méretet, vagy 2.5mm-eset. (Nem befelé forduló)

Akinek van mennyire fájdalmas a szúrás, majd az első 1 hét? Tudom egyéni de kb mire számítsak? Folyamatos fájdalom? Esetleg mivel enyhíthető?

Szúrassam egyszerre mind a kettőt, vagy inkább várjak a másodikkal? Ti hogy csináltátok?


(Negatív véleményt magára az ötletre nem kérek, nekem tetszik)



2023. okt. 9. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Úristen!!! Ismét egy testképzavaros!!!

Ha neked tetszik,mi a fenének írtad ki? Nem mindegy?Be vagy szarva???

2023. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hova szúrják pontosan? Közvetlenül a bimbóba, vagy nagyobbat inkább az udvar közelébe? Mindegyikről láttam már képet.
2023. okt. 9. 12:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok érdekelnek. Nem a véleményed. Ahogy a végén ki is fejtettem. Köszönöm, de az én testem azt csinálok vele amit szeretnék, ahogy te is a sajátoddal. Tartsuk ezt tiszteletben.
2023. okt. 9. 12:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha meg neked gondod van a kérdéssel görgess tovább. Minek írod ki a véleményed ha nem tetszik, de senki sem kérdezte? 😀
2023. okt. 9. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én pontosan a mellbimbó kellős közepébe kértem, én egy full homoszexuális srác vagyok.


[link]



A szúrást viszonylag könnyű kibírni utána viszont 2-3 napig nagyon fájt.


Jelenleg 2.5 mm vastagságú karaika van bent. Jóval érzékenyebb lett, sokkal jobb a szex. Én mindkettőbe rakattam szándékosan 2 okból.


1. Jobb a szex

2. Jobban látszik rajtam hogy meleg vagyok


[link]


Mindenképp érdemes megcsináltatni, én 2 éve hordom non stop

2023. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!