Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc női parfümötök?

Melyik a kedvenc női parfümötök?

Figyelt kérdés

Életkort is írjatok, kérlek!

Keresem a nekem való illatot, de még nem találtam meg.



2023. okt. 24. 19:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tegnap kipróbáltam egy CSOMÓ illatot...

Egyiket véletlenül a papír helyett az ujjaimra fújtam. Nem tetszett igazán, ezért nem foglalkoztam vele.

De találtam egyet, amit akár meg is vettem volna, ha van kisebb kiszerelés belőle. (67E Ft!) Mivel nem volt, ezért csak a csuklómra fújtam belőle, majd elhagytam a boltot.

Később kiderült, jó, hogy nem vettem meg, mert ahogy szagolgattam a csuklómon, egyre kevésbé tetszett.

Ám amikor megszagoltam a másik kezemen az ujjaimat, ahova csak véletlenül spricceltem egy kis parfümöt, rájöttem, hogy az jön be, azt akarom megvenni. Csak épp nem tudom, hogy melyik volt!!! 😃

2023. okt. 29. 09:32
 12/15 Metionin ***** válasza:
100%
11. Máskor vigyél egy tolat és írd rá a papírra a parfüm nevét és úgy fújkáld :D és azt is papírozd amit magadra fújtál pl. jobb csuklódra x parfüm, balra y. Én is sokszor káromkodtam, mert hazahoztam az illatot de elfelejtettem, melyik volt, azóta felírom :D
2023. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, amelyik tetszett a boltbam, annak rá is írtam a nevét a papírra.

Ami viszont elsőre nem tetszett, azt nem is akartam felírni. Ki gondolta volna, hogy ennyit tud változni egy illat a bőrön!

Na mindegy, most már tudom. Legközelebb okosabb leszek.

Visszamegyek megkeresni azt a bizonyosat. Arra szerencsére emlékszem, kb melyik részen volt. Remélem, nem sűrűn rendezik át a polcokat!

2023. okt. 29. 13:23
 14/15 anonim ***** válasza:

Kerdezö- "Azt hiszem, a túl édeskés illatok nem nekem valók, és a túl erőseket sem szeretem."

A Christal Noir Versacetöl se nem tul edes, es nem tul erös. Nagyon kellemes illat, ajanlom.

2023. okt. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Bár uniszex, de a Guerlain Les Absolus d'Orient sorozatából a Cuir Intense
ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!