Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők akik piercing-et hordana...

A nők akik piercing-et hordanak a köldökükbe nem szokott büdös lenni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 14:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Fèrfikènt nagyon tetszik meg izgató egy szép női hason egy ilyen èkszer.

De nem szokott ilyen probléma lenni?

És nem fàj hordani?

Ès nem okoz gyulladást?

2023. okt. 31. 14:47
 2/13 A kérdező kommentje:
Férfi véleményekre is kíváncsi vagyok mert lehet,hogy a nők elfogultak
2023. okt. 31. 14:54
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Minden testékszert tisztítani kell, ki kell venni, a testrészt lemosni, magát az ékszert is tisztítani kell, utána visszatenni.Így semmilyen piercing nem lesz büdös.Ha nem tisztálkodsz megfelelően, akkor a fülbevaló is bebüdösödik, valamint testékszer nélkül is bebüdösödik a tested.Ehhez olyan sok ész nem kell, hogy átlásd.
2023. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem és hordani nem fàj nem zavaró?
2023. okt. 31. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 Nekem már nincs köldök piercingem, kiszedtem.A gyógyult piercing nem fáj egyáltalán, zavaró viszont lehet.Mert beleakadhat akár ruha is öltözésnél, ha nem figyelsz oda.

De ugye minden testékszerbe bele lehet akadni.A fülpiercingekbe meg a fésű és a haj akadhat bele például.

2023. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
71%
A kérdező szexista. Egyértelmű. Rasszista.
2023. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Debil vagy 6os
2023. okt. 31. 15:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Maga a köldök is tud büdi lenni ha nem mosod.


Amitõl büdös egy gyógyult piercing (meg a köldököd is) ha nem mosod, azok az elhalt bõrlemezkék és a faggyú, amik a hõ hatására elkezdenek bomlani.


De ezt normál higéniával ki lehet küszöbölni.



Az, hogy zavar-e, beakad-e anatómia kérdése. Nem mindenkinek van olyan forma köldöke, amibe lehet.

[link]


Kell hogy legyen mélyedés, meg egy fal, amin nem mozog ha hajlongsz. A kidudorodó köldökbe, vagy abba, ahol nincs ilyen kiugró "eresz" nem lehet, mert ezek a mozgás hatására irritálódnak.



Ja és mindenkinek van köldöke, ha van anatómiai adottság, férfinek is lehet.

Professzionális piercernek a szeme se rebben, csinálnak nõn is, férfin is épp eleget.

2023. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi lányok.

Persze tudom,hogy a köldököt külön àpolni kell, nagyjából meg is válaszoltátok és baromira jól tud kinézni 😉

2023. okt. 31. 16:17
 10/13 anonim válasza:
Menj már innen a piercinggeddel te kis ......
2023. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!