Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mitcsináljak? (lent)

Szerintetek mitcsináljak? (lent)

Figyelt kérdés

12-éves(lány) vagyok és nagyon vékony:S 160-cm és 40-kg

Szerintetek hogyan hízhatnák? mert nincs túl nagy étvágyam és hízás gyógyszert is használtam(használok) és nem vettem észre hogy híznák, és nagyon zavar hogy ilyen vékony vagyok...Segítsetek hogy hogyan hízhatnák a válaszokat (tanácsokat) előre is kössz.


2010. okt. 19. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

12 éves létedre 40 kg-val szerintem nem vagy vékony

ahogy nőlsz ugy fogsz hizni

2010. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyél olyan ételeket, amik jobban hízlalnak, mondanám, hogy mcdonalds, gyros, de azok meg egézségtelenek, úgyhogy ennek inkább olvass utána, banán meg azok a dolgok, amiben élesztő van hízlal állítólag
2010. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne parázz azon hogy hány kiló vagy ... ahogy nősz meg fogsz hízni... nekem is vannak barátnőim akik 4-5-ben ilyen 30-50 kilók voltak most meg jól megnőttek (átlagos lett a súlyuk)... ha nem gondolsz arra hogy milyen vékony vagy pár év és meghízol..addig meg örülj hogy legalább nem kövér vagy! hízni könnyebb mint lefogyni!

amugy meg alacsony lehetsz..

2010. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen 32 kilo voltam:S és most 46 vagyok 14 évesen
2010. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régebben én egyáltalán nem törődtem, hogy mit eszek stb... és olyan voltam mint a piszkafa... Aztán kb 3 éve elkezdtem úgy hízni, hogy lassan már a fogyókúrára kell gondolnom.. nah jó azért nem vészes a helyzet, de látom magamon azokat a párnákat (egyébként még most is azt mondják, hogy nagyon sovány vagyok)

Szóval ne izgulj. Idővel el kezdesz majd hízni, mikor majd nőiesedsz. Ez lehet örökletes is. Nincs véletlenül testvéred? Mert ha igen, akkor láthatod rajta, hogy te körülbelül hogy fogsz kinézni( persze csak ha a tesód idősebb :) )

2010. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régen én is borzasztóan vékony voltam. De azóta ugye megnőttem, és most átlagos lett a testsúlyom. Szeritem ne aggódj emiatt. :)
2010. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:) amugy meg igen wan tesóm csak aza baj h kisebb...:D

Naade mind1

amugy meg mindenki annyiira soványnak tart..mondjuk van kivétel aki nem...:D de mindenkii megszólit h neem eszek vagymi....de amugy meg neem 16cm wook..rosszul írtam:S 164cm! szaalll......:D:D

2010. okt. 19. 22:07
 8/9 A kérdező kommentje:

de amugy meg nem 160* eztis férre irtam:S

bocsííxD

2010. okt. 19. 22:09
 9/9 kis.smiley válasza:
most nem azért de szerintem átlagos súlyú vagy,én is 12 éves vagyok csak 169 cm és 39 kiló és én például átlagosnak hiszem magam nem túl vékony /dagi szerintem pont jó és szerintem te is tök norma kiló vagy *-* ne aggódj XD
2014. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!