Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egész testes gyantázás...

Az egész testes gyantázás hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen gondolkodom, hogy ráveszem magam, de iszonyatosan szégyenlős vagyok, és attól is félek, hogy meg fognak szólni, mert van rajtam kb 20 kg felesleg. Plusz a procedúrát sem tudom. Hogy zajlik ez? Felfekszek meztelenül egy asztal féleségre, mint a masszázsnál? Legalább valami függöny van ott, hogy a többi kuncsafttal ne bámuljuk egymást pucéran? Kb mennyi idő? Milyen hosszúnak kell lennie a szőrömnek ahhoz, hogy rendesen ki lehessen tépni? Olvastam a weboldalukon, hogy extra hosszú szőrre plusz árat számolnak fel. Mi számít annak? Érdemes kenős dezodor helyett fújósat használnom aznap (mert a hónaljamat könnyebb gyantázni ha nincs rajta az a zsíros krémes réteg gondolom), vagy lényegtelen? Maradnak rajtam utána gyanta ragadványok, vagy ez teljesen lejön? A gyantázás után kb mennyi idővel jelennek meg az első szőrszálak? Köszönöm, ha valaki válaszol :)

2023. nov. 8. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog megszólni,a kozmetikust nem érdekli a súlyod,neki ez munka,amivel pénzt keres.Mások nem lesznek jelen,mindenki időpontra megy,nálunk az ajtó is zárva van ilyenkor,hogy ne nyitogassanak be,de ez nyilván helyenként eltérő. Hogy mennyire vetkőzöl le,rajtad múlik,az a testrész legyen szabadon,amit gyantáz.Én úgy szoktam,hogy ha alul szedi,akkor felül van rajtam ruha,illetve fordítva,tehát teljesen meztelen sosem vagyok.
2023. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj dezodor nélkül, előtte otthon fürödj le, majd egyből haza!
2023. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond a dezodor,előtte törlőkendőre tesz valami anyagot és áttörli. #1 vagyok
2023. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég válaszoltam hasonló kérdésre, olvasd el.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


Kizártnak tartom, hogy megjegyzést tegyen a kozmetikus az alkatodra. Ő abból él, hogy rendszeresen járj hozzá, nem abból, hogy megszégyenítsen.

Meg most gondolj bele, közösségi média korában ilyet beszólni egy ügyfélnek? Lehúzhatja a rolót, amint híre megy.


Fél centis szőrt már lehet gyantázni. A sok szőr azt jelenti, hogy több centi hosszú és sűrű, mint a nagymama szőnyegje.


Rendes helyen teljesen letakarítanak gyantázás után. Tisztító olaj maradhat, de az nem ragad bele semmibe.

2023. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!