Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiakat miért nem köti le...

K.O. kérdése:

A férfiakat miért nem köti le a vásárlás? Miért van minden bajuk tőle?

Figyelt kérdés

Csak a türelmetlenség miatt, vagy van más oka is? Pedig egy karácsonyi vásár hangulata, vagy ajándékvásárlásnál pl. a tudat hogy örömet szerezhet vele a másiknak, ezek nincsenek meg? Főleg férfiak válasza érdekelne:)

Turizni is nagyon ritkán látni pasikat, mármint úgy hogy nem a barátnő ráncigálta be őket



nov. 21. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nőként sem köt le, nagyon utálok vásárolni. Párom sem szeret a boltban fél napot eltölteni, megveszi, ami kell és kész.
nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 hollófernyiges ***** válasza:
47%
nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ, mit kell venni épp :D ha olyan, ami érdekli, akkor annak a kiválasztása, kipróbálása leköti a férfiakat is de ha nem ilyen a cucc, akkor a nőket sem. Meg sokan nemtől függetlenül nem pont magát a vásárlást utálják, hanem az azzal járó tömeget, sorban állást, ilyesmiket. Azt meg nem látod, otthon ki mennyi ideig böngész rendelős oldalakat.
nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Az ősidők maradványa. A férfiagy a vadászatra van kalibrálva. Odamegy, megöli mielőtt elszalad, hazaviszi. Vagyis megvan a bevásárlólista, tudja melyik polcon van, leveszi, kifizeti, kész van.

A női agy a gyűjtögetésre van beállítva. Ott van egy málnabokor, arra egy másik, de még itt van pár gomba, amott meg egy cseresznyefa, ássunk ki pár répát, szedjünk sóskát is, fér még, gyerünk vissza cseresznyéért. Hát ezért.

nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

14:08

a muszáj dolgokkal én is így vagyok, meg mikor sietni kell akkor utálok vásárolni, de amúgy imádom:D a nézelődést, mindig látok valami "újat", "új" ismerőst:D rég látott ismerőst stb stb és így ezek miatt, mivel imádom, nem tudom mit lehet benne utálni.. jó nyilván a sor, lassú pénztáros stb stb az oké, de nekem így is megéri, pont ettől fura, hogy van akinek meg nem

nov. 21. 15:10
 6/16 A kérdező kommentje:

14:21

és tleg:D:D bár azt a játékot nem vágom, de értem a lényeget, na de a kérdés az akkor is hogy miért? férfiaknak való dolgokkal is tele vannak a boltok

nov. 21. 15:12
 7/16 A kérdező kommentje:

15:01

ez igaz:) mondjuk a sorbanállás nem mindig rossz, lehet közbe spanolni:D tehát akkor nagyjából meg is van a lényeg, lehet aki intróbb az utálja csak

nov. 21. 15:14
 8/16 A kérdező kommentje:

15:06

hát nem tudom, lehet van benne valami, de gyanús hogy személyiségfüggő a dolog inkább, meg lelki, de még várok válaszokat, ki tudja még mi derül ki

nov. 21. 15:17
 9/16 anonim ***** válasza:

Engem nőként se köt le. Neten szoktam vásárolni.

Nálam az az oka hogy sok időt vesz igénybe amíg találok valamit ami tetszik, ha találok akkor sokáig tart dönteni is hogy megvegyem-e stb. És nagyon fárasztó, túl sok inger ér, nemtom, egyáltalán nem élvezetes.

nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

en imadok, foleg ha a baratnom hivna magaval engem, akkor meg segitenek is neki :)

szerintem ez altalanositas, vagy lehet hogy a legtobb ferfi nem szereti de vannak kivetelek mindig

nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!