Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiakat miért nem köti le...

K.O. kérdése:

A férfiakat miért nem köti le a vásárlás? Miért van minden bajuk tőle?

Figyelt kérdés

Csak a türelmetlenség miatt, vagy van más oka is? Pedig egy karácsonyi vásár hangulata, vagy ajándékvásárlásnál pl. a tudat hogy örömet szerezhet vele a másiknak, ezek nincsenek meg? Főleg férfiak válasza érdekelne:)

Turizni is nagyon ritkán látni pasikat, mármint úgy hogy nem a barátnő ráncigálta be őket



nov. 21. 13:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 mondjuk ez is igaz. #9 vagyok, én lányként utálom a dolgot, közben meg apám imád nekem ruhákat válogatni, szetteket összeállítani, nagyon érdekes :D
nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 b1812567 ***** válasza:

Valóban úgy tartják, hogy van egy ösztönös vadász/gyűjtögető alapja ennek.

Másrészt érdeklődés, szociális-kulturális oka is van. A pasik többségét nem nagyon érdekli a divat, a ruhák és sokunk évtizedeken át ellene úgy, hogy ha már hordhatatlan egy ruha, akkor vesz helyette ugyanolyat két perc alatt. Nem akkor, ha meguntuk, vagy nem divatos.


Ugyanakkor menj csak be egy szerszámüzletbe vagy motoros boltba, és nézd meg, mennyi időt töltenek ott a pasik. :)

(Te meg valószínűleg 5 perc után unnád.)

nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

17:20

mondjuk neten vásárlásnál meg arra kell időt szánni, hogy találkozzatok a futárral:D van ahol nem lehet egyeztetni, vagyis lehet, mert a megjegyzésekbe be lehet írni hogy ettől-eddig érsz rá csak, meg telefonon is lehet egyeztetni pontos időpontot, de nekem volt már olyan hogy nem vette fel a telefont, vagy nem volt valami rugalmas a futár és nem hozta oda ahol éppen voltam és stb, ezekkel is tud menni az idő, de amúgy igen, neten egyszerűbb.. és belegondolunk nem elképzelhetetlen, hogy lassan nem lesz értelme az üzleteknek.. úgyhogy én kiélvezem a vásárlást ameddig csak tudom

nov. 22. 13:54
 14/16 A kérdező kommentje:

17:33

igen kivételek mindig vannak, szerencsére, csak sztem van ennek más oka is, fogadjunk hogy érzelmesebb, érzékenyebb vagy mint az átlag pasik:) ha nem akkor nem tudom:D akkor nem jó fele gondolkozok

nov. 22. 13:56
 15/16 A kérdező kommentje:

08:35

ez igaz:) mondjuk én nem unom a szerszámboltot meg motoros boltot se, ott is el lehet lenni, sőt utálom a csajos cuccokat, mégis a csajos cuccok között is elvagyok, poénból felpróbálgatom stb stb:D meg sztem legtöbbennem is a divat miatt szeretünk vásárolni, sőt, nekem pont nem jönnek be a divatos ruhák, nekem csak jó érzés ha találok valami jó cuccot, olyan kiegészültnek érzem magam vagy nem tudom megfogalmazni:D

nov. 22. 14:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Páromban pont az az egyik, ami megtetszett, hogy nem a 20 évvel ezelőtti kinyúlt farmert meg az anyja által vett hat számmal nagyobb pólót hordja, hanem van véleménye arról, mit vesz fel.
nov. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!