Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 3 éve járok egy fodrászhoz,...

3 éve járok egy fodrászhoz, de mostanában összecsapja a frizurámat, ami eddig 20 perc volt most 10 perc sem, mert annyi vendége van. Mindig fix időpontra megyek 2 hetente, előre be vagyok írva nála, hogyan tudnám jelezni neki, hogy nem hozzá mennék?

Figyelt kérdés
Jó fej, szinte haveri a a viszony, de attól még váltanék. Egyszerűen csak mondjam le az időpontot, és többet ne keressem?

2023. nov. 21. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Amikor több pénzed van, mint eszed ...

Pszichológusra gondolsz?

2023. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Katona Dius ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy modtanában nem vagy megelégedve a munkájával, régebben jobban tetszett. Ha így is elbacca, akkor nem is jelezném neki, csak nem mennék legközelebb.
2023. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Simán mondd neki, hogy következő alkalomra ne írjon be és annyi. Majd leesik neki, ha utána sem mész. Én is évekig jártam ugyanahhoz, míg egyszer csak elbaxta a hajam, szarul vágta le hátul és csak otthon vettem észre. Utána találkoztam vele az utcán amikor közeledett a megszokott hajvágás időpont, kérdezte, hogy majd megyek? Én meg mondtam, hogy most nem, köszi. És ennyi, azóta nem voltam nála.
2023. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!