Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 174 cm magas férfi vagyok 98...

174 cm magas férfi vagyok 98 kg. Azt mondják kövér vagyok! Én nem érzem magam kövérnek Szerinted??

Figyelt kérdés
nov. 22. 09:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Az vagy, nem is kicsit
nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Van rajtad nem kevés
nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha testépítő lennél, aki tele van izomtömeggel, akkor nem lenne vele baj. De mivel ez a kérdés egyáltalán felmerül benned, így az biztosan nem vagy. Egy jó 15-20kg felesleg van rajtad
nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Muti egy képet.
nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szebben is fogalmazni, túlsúlyos vagy. Igaz én is az vagyok elég durván a BMI szerint 175 cm magassággal, és 88 kilóval.
nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem is kicsit. De gondolom a csajokkal meg szóba sem állsz, ha 50 kiló felett vannak. :D Az ilyen "nem érzem magam kövérnek" srácok szoktak a legjobban válogatni. Aztán ide jönnek sírni, hogy 45 évesen még szűzek, mert a csúnya, gonosz nők jajj, de el vannak szállva maguktól.

Emeld fel a hájas hátsódat és kapd össze magad!

nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Én 180 cm vagyok és 98kg férfi, ez tudtommal majdnem kövér, de biztosan túlsúlyos.

A te esetedben bőven kövér kategória

nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
175 vagyok 84kg-val én is túlsúlyos vagyok már, bár rajtam nagyjából eloszlik nem nagyon látszik, ha meg ruha is van rajtam fel se tűnik. Bár én jártam edzeni és sose voltam szálkás meg nem is akartam szálkásítani.
nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
0%

#6


Én is kövér vagyok, nem kicsit, sőtt, válogatós is, de eddig csak szép nőkkel voltam - természetesen szűz sem vagyok.

Na ilyenkor mi van?

nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen magas vagyok, most 78 kg.

Voltam 83-4 kg is és akkor már eléggé pocakos voltam. Most ez a 78 ez szo-szo. Igazából ez a felső határa az egészséges testtömegindexnek, szóval te bőőőven túlsúlyosnak számítasz.

nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!