Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 3 hónap alatt 15...

Fogytam 3 hónap alatt 15 kilót Most vagyok 76 kg illetve 177 cm magas elvileg ez így már jó viszont még mindig kövérnek látom magam ezért van?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Attól is függ hogy sportolsz e, milyen a testalkatod stb. Érdemes lehet megkérdezni a környehetedben lévőket.


Ha izmosabb vagy akkor teljesen jó. Ha nem akkor határon van

2022. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig annak látod magad, lehet, hogy még egy 5-10 kg lemehetne (ez függ attól is, hogy fiú vagy lány vagy). Amúgy ténykeg edz, izmosíts az sokat segít az összképen.
2022. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Izmosíts
2022. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

A 177 cm-es magasságodhoz a 76 kg testsúly kimondottan jó ha férfi vagy, ha nő akkor a 70 kg az ideális, de nem a dekákat kell számolni szerintem, fő a jó közérzet. Kövér nem vagy semmiképp. Heti 1 % súlyvesztés az egészséges fogyás üteme kb.

Érdemes szakember tanácsát kikérni a diétához/sportoláshoz, mert ha nem tudja az ember, mit csinál, könnyen előfordul, hogy a test az izomtömegből veszít fogyókúrakor, nem a zsírból.

2022. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10—15 kiló még lemehet ha szeretnéd, onnan pedig, miután lepucoltad magadról a zsírt, el tudod kezdeni fejleszteni az izmaidat, és visszajönni 65—70 környékére, és "tökéletes" leszel :D
2022. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bbenjoe válasza:
67%

Szerintem ez súly teljesen jó. Én eleve így tudom, hogy a testmagasságból (cm) ki kell vonni százat, és akkor megkapjuk az ideális súlyt.


Ha elégedetlen vagy az alkatoddal, akkor szerintem sportolj. Nem kell durván, de heti 3x 60 perc már sokat jelent: egy részt fogyást-izmosodást idéz elő, másrészt az edzésnek stresszoldó hatása is van, szóval vidámabb lesz tőle az ember.

2022. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Ha nő vagy, akkor ez a súly még sok.


Viszont adj időt magadnak, hogy megszokd az új tested.

2022. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Nem szoktad meg az új látványt.
2022. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!