Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már akinek egy gólya...

Volt már akinek egy gólya avatóra nőnek kellett öltőzni? Magassarkút kell felvenni. Fiú vagyok.

Figyelt kérdés

#iskola #Gólya avató
nov. 22. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a nőnek öltözés nem olyan ritkaság, de a magassarkú az egyedi :D
nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd feljelent benneteket a Ti hazátok.
nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%
Mi az, hogy kellett? Semmi olyat nem "kell" csinálni, amit nem akarsz. nálunk pl a gólyatáborban színdarabot kellett előadni, és ehhez minden lánynak melltartóra kellett vetkőzni. Nekem nem szokásom melltartóban mutogatni magam, így erre nem is voltam hajlandó. Én voltam az egyetlen, mindenki más vetkőzött, de leszartam. És nem haltam bele, a többiek sem.
nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
persze. akkoriban a gólyatábor még gólyatábor volt, nem óvodás zsúr.
nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk volt ilyesmi feladat, de nem kellett mindenkinek beöltözni. Eleve az én közel 190 cm-es magasságomhoz meg kb. 45-ös lábméretemhez nem is nagyon lett volna mibe, vagy legalábbis sok sikert kívánok annak, aki talál ehhez való méretű női ruhát és cipőt. Ennek megfelelően emlékeim szerint nálunk csapatonként csak egy-két kiválasztott srácnak kellett beöltözni végül, és túlnyomórészt a legkisebbek "vállalták" a feladatot. Amúgy szerintem ez egy elég tipikus feladat, mert egyszerű és poénos is.
nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!